Zkratky
Zkratky, co znamená, zkratková slova, akronymy

Zajímavé odkazy, počítače a internet

Inspirujte se níže uvedenými odkazy a navštivte jiné zajímavé webové projekty.

Počítačové tapety pro Windows - tapety na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Počítačové tapety pro Windows. doporučujeme pro PC, tablet, displej, ultrabook, smartphone, mobilní telefon, mobil, phablet, počítač, notebook, monitor a pro operační systémy Linux Xubuntu, Linux Fedora, Windows 10 Mobile, Windows 98, Apple iOS (iPhone), FreeBSD, Linux Mint, Linux Ubuntu, BlackBerry OS, Windows 7, Windows 95. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vesmír, kosmos, Formule 1, fraktály, sportovní wallpapery, flóra, stromy, ptáci, oceán, moře, pláže, 3D a digitalní abstraktní tapety, fantasy, velkoměsta a noční život, armáda, válka, zbraně, nature - příroda, sportovní a závodní auta, zvířata, širokoúhlé Full HD widescreen, Rally, závody aut, tenisté a tenistky, free wallpapers. Vyberte si rozměr z 360x640, 1080x1920, 1280x720, širokoúhlé 1366x768, 640x480, 2048x1536, 2160x3840, 1800x1440, 1280x960, 2560x1920, 1200x1920, 1600x900, 1024x768, 393x786, 1680x1050, 2560x2048 atd.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií fyzikální jednotky, hudební zkratky, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, státy usa, měny, úřady a ministerstva, země EU, týmy NHL, vojenské hodnosti, vysokoškolské a akademické tituly, geocaching, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, obecné zkratky, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu apod.

Doporučené odkazy, počítače a internet

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Super online flash hry

Jste-li milovník PC her, pak zkuste super online flash hry Vybírejte z kategorií Hannah Montana, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oblíkačky, Logické hry, Letecké simulátory, Auta a závodní, Oddechové hry, Střílecí hry, Puzzle a skládačky, Adventní, vánoční hry, Hry s koňmi, Akční gamesky, online html5 hry, Vzdělávací a výukové hry, Karetní hry - solitaire, Arkády a plošinovky, Strategické onlinovky, Barbie hry, Sportovní gamesy, Vaření a smažení, Adventury apod.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Klíčová slova: Kliparty pro Office, Dopravní značky, Federace USA, Vánoční web, FC Barcelona, tipy, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Obrázky ke stažení, Yasmine Bleeth, webové stránky, Webové online testy zdarma, internet, kuriozity

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina apod.

Online adventní magazín - online vánoční webzine

Blíží se doba adventní? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční přání, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční koledy, vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční zábava atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Osvětlení do oken, Bůh, Dia, Film, Vinná klobása, Smrk, Sněhová vločka, Vykrajovátka, Text, Německy, Mrazík, Jmelí, Umělý vánoční stromek, Křesťanství, Vánoční hvězda, PF, Jmenovky, Tablet, Špalda, Vánoční svícen, Omalovánky, Desktop, Kapr, Tichá noc, Květiny, Vánoční stromeček, Atmosféra, Brambořík, Jídlo, Santa, Jezulátko apod.

Náš tip, počítače a internet

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Federace USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Federace USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Minnesota, Jižní Karolína, Kalifornie, Arizona, Aljaška, Louisiana, Severní Karolína, Virginie, Texas, Maryland, Západní Virginie, Utah, Rhode Island, Severní Dakota, Illinois, Connecticut, Mississippi, Arkansas, Ohio, Colorado, New Jersey, Havaj, Michigan, Missouri, Indiana, Delaware atd.

Keywords:Nej hry online, zeměpis, V, URL, Obrázky k svátku, linky, Počítačové tapety pro Windows, Obrázky a kliparty zdarma, Omalovánky pro malé děti, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Světové vlajky, zábava

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Webové online testy zdarma

Běžte na webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Internet, síť, počítače a internet

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako zvířata, Velikonoce, velikonoční kliparty, stavby, smajlíci a emotikony, věda, sport, mapy, ženy a dívky, hmyz, ptáci, dopravní prostředky, láska, květiny, rostliny, osobnosti a lidé, jídlo a nápoje, auta, nástroje a přístroje, nápoje, náboženství, ovoce, symboly, halloween atd.

Klíčová slova: odkaz, Online hry zdarma, Databáze osobností Kdo je to?, Přáníčka k svátku podle jmen, sms texty k jmeninám, F, Dopravní značky, zadarmo, Sexy Erika Eleniak, Online biografie, životopisy osobností, Přehled zkratek a akronymů, multimédia, cestování

Pozadí na PC ke stažení - full HD wallpapers na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Pozadí na PC ke stažení. vhodné pro počítač, notebook, mobilní telefon, tablet, ultrabook, monitor, PC, displej, mobil, smartphone, phablet a pro operační systémy FreeBSD, Linux Ubuntu, Windows 10, Windows Server 2012, Linux Fedora, Windows XP, Windows 95, Windows 7, Microsoft Windows 8, Windows 2000, Linux Mint. Tapety na PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: zvířata, auta, noční města, květiny, kytky, motorky, motocykly, jídlo a nápoje, hudební tapety, dopravní prostředky, letadla, vojenské Army tapety a zbraně, rostliny, wallpapery, hry a herní wallpapery, psi a štěňátka, vesmír, planety, galaxie, sportovní pozadí, operační systémy, Windows, Velikonoce - velikonoční tapety, 3D a Abstraktní, voda a bubliny. Zvolit si můžete z velikostí 1280x800, 1536x864, 375x812, 1440x900, HD 1280x720, 1680x1050, 1280x960, 1920x1080 Full HD, 1080x1800, 1440x960, 1600x900, 640x480, 360x640, 1800x1440, 1280x854, 2048x1080 atd.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

World wide web, internet, počítače a internet

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Nej hry online

Zapařte si nej hry online. Naleznete zde Postřehové, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Karetní hry, Logické, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Sportovní, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Anekdoty, frky, ftipy, vtipy, kameňáky, černý humor

Zkuste vypnout! Anekdoty, frky, ftipy, vtipy, kameňáky, černý humor. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, vtipné básničky, vtipné hádanky, vtipy o facebooku apod.

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako symboly, hudba, náboženství, zelenina, dopravní prostředky, hmyz, smajlíci a emotikony, věda, mapy, sport, halloween, osobnosti a lidé, jídlo a nápoje, rostliny, ptáci, květiny, přístroje, nástroje a přístroje, ženy a dívky, Vánoce a Advent, nápoje, auta, zvířata atd.

Free game online hry

Zahrajte si free game online hry Hry jsou rozdělené kategorií: Karetní, Sportovní, Závodní, Strategie, Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Oddechové, Klasické, parkování - parkovačky, Logické, Pro dívky, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry a podobně.

Klíčová slova: zajímavosti, zdroje informací, Pozadí na plochu počítače, Obrázek Těhulky, Stručný encyklopedický slovník, školství, pro děti, Slova vánoční koledy Slyšte, slyšte, pastuškové, F, Prapory českých měst, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Pozadí na PC ke stažení - full HD wallpapers na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Pozadí na PC ke stažení. vhodné pro počítač, notebook, mobilní telefon, tablet, ultrabook, monitor, PC, displej, mobil, smartphone, phablet a pro operační systémy FreeBSD, Linux Ubuntu, Windows 10, Windows Server 2012, Linux Fedora, Windows XP, Windows 95, Windows 7, Microsoft Windows 8, Windows 2000, Linux Mint. Tapety na PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: zvířata, auta, noční města, květiny, kytky, motorky, motocykly, jídlo a nápoje, hudební tapety, dopravní prostředky, letadla, vojenské Army tapety a zbraně, rostliny, wallpapery, hry a herní wallpapery, psi a štěňátka, vesmír, planety, galaxie, sportovní pozadí, operační systémy, Windows, Velikonoce - velikonoční tapety, 3D a Abstraktní, voda a bubliny. Zvolit si můžete z velikostí 1280x800, 1536x864, 375x812, 1440x900, HD 1280x720, 1680x1050, 1280x960, 1920x1080 Full HD, 1080x1800, 1440x960, 1600x900, 640x480, 360x640, 1800x1440, 1280x854, 2048x1080 atd.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Informace, počítače a internet

Americké federální vlajky

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Severní Dakota, Kalifornie, Connecticut, Arkansas, Nevada, Jižní Karolína, Wyoming, Montana, New Hampshire, Ohio, Texas, New York, Havaj, Wisconsin, Aljaška, Kansas, Západní Virginie, Pensylvánie, Vermont, Utah, Illinois, Georgie, Massachusetts, Louisiana, Kentucky, Jižní Dakota atd.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Frky, fórky, kameňáky, černý humor, vtípky, vtipy

Chcete se pobavit? Frky, fórky, kameňáky, černý humor, vtípky, vtipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: židovské anekdoty, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, kameňáky, vtipy o metanolu, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, černý humor, vtipné hádanky, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, vtipné básničky, vtipné citáty apod.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Vánoční web - vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom navštivte Vánoční web. Tématické články jsou z kategorií materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční zábava, vánoční dekorace atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Dárky, Křesťanství, Přání, Vánoční svařák, Vánoční koule, Vánoce, Lindt, Lego, Koledy, Slámový adventní věnec, Santa, Schleich, Kavkazská jedle, Pro děti, Košíčky, Keramika, Plzeň, K Vytištění, Vykrajovátka, Pokrmy, Tisk, Televize, Štěstí, Vánoční trhy, Bramborový salát, Patchwork, Popelka, Skleněné ozdoby, Vánoční dekorace, Jingle Bells, Jezulátko apod.

Klíčová slova: Nejlepší školní testy a kvízy, Webové online hry zdarma, Online testy a kvízy zdarma, Pozadí na PC ke stažení, výukové pomůcky, Vánoční tapeta, odkazy, Přehled zkratek a akronymů, Přehled států světa a jejich vlajek, internetové stránky, Stručný slovník pojmů a termínů, zdarma, Přáníčka k svátku, obrázky a texty k jmeninám, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Blondýna - no comment: Potkají se dvě staré známé, jedna je blondýna a druhá bruneta. Bruneta říká: "Tak si představ, Simono, našla jsem v kabelce své patnáctileté dcery řasenku a vůbec jsem nevěděla, že se maluje!" Blondýna si stěžuje: "Tak si představ, Marie, našla jsem v kabelce své patnáctileté dcery krabičku kondomů a vůbec jsem nevěděla, že má penis!"

Stojí dítě před úřadem vlády a volá: "Máme ale blbou vládu, zdražili nám čokoládu!" Z okna vykoukne poslanec a zvolá: "Ty jsi ale blbé děcko, zdražili jsme přeci všecko!""

Umřela takhle Hillary Clintonová, a jen Bůh ví proč, dostala se do nebe. Příšel k ní Svatý Petr a říká: "Hillary, vím, že tam dole jsi byla "někdo", ale tady jsi jen další člověk z mnoha. Protože mám teď velký fofr, posaď se zatím tady, já ještě vyřídím rozdělané věci." Hillary se posadila a začala si prohlížet své okolí. Všimla si obrovité zdi, která se táhla na obě strany, kam až oko dohlédlo. A ta zeď byla doslova pokryta spoustou hodin. Čas od času některé z nich poskočily o 15 minut dopředu. Když se Svatý Petr vrátil, Hillary se ho ptá, co ty hodiny znamenají. "Každý ženatý muž na zemi má tady jedny hodiny." "A co znamená, když se posunou o 15 minut?" "No, to znamená, že se ten muž, který k těmhle hodinám patří, právě dopustil nevěry." "A jsou tady i hodiny MÉHO muže?" "Ale ne, ty má Bůh na stole v kanceláři místo ventilátoru."

Další odkazy:

Fernando Torres
Linky na partnerské weby
Omalovánky zdarma ke stažení
Partnerské internetové stránky
Istanbul
Doporučené internetové odkazy
Vlajka Svatého Vincenca a Grenadiny
Doporučené odkazy
Grunge hudební rockový styl
Tipy na užitečné weby
Eliza Dushku

Děkujeme vám za vaši návštěvu.