Zkratky
Zkratky, co znamená, zkratková slova, akronymy

Zajímavé odkazy, počítače a internet

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Americké federální vlajky

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Americké federální vlajky. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Wisconsin, Indiana, Oregon, Georgie, Mississippi, Západní Virginie, Minnesota, Illinois, Idaho, Oklahoma, Havaj, Maryland, Rhode Island, Arkansas, Iowa, Tennessee, Arizona, Connecticut, Massachusetts, Jižní Karolína, Virginie, Colorado, Severní Karolína, Wyoming, Aljaška, Delaware atd.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií křesťanství, školství, vlastnosti, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, záliby, herectví, herci a herečky, podnikání a podnikatelé, sport, osobnosti, hanlivé až sprosté přezdívky, státní správa, národnost, žurnalisté a novináři, nadpřirozené osoby, umělci, mytologie, rodinné vztahy, historie, přezdívky, fikce a fantasy, lékařství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, poruchy, zločin a právo atd.

Internet, síť, počítače a internet

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Vybírejte z kategorií Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako květiny, ženy a dívky, smajlíci a emotikony, zelenina, hmyz, jídlo a nápoje, mapy, láska, dopravní prostředky, muži, zvířata, Vánoce a Advent, nástroje a přístroje, stavby, sport, hudba, symboly, ptáci, rostliny, auta, Velikonoce, velikonoční kliparty, náboženství, ovoce atd.

Klíčová slova: cestování, multimédia, internetové stránky, info, Co je to mazanec?, webovky, Pozadí na plochu počítače, V, Omalovánka vajíčka k vybarvení, internet, zeměpis, M, pro děti

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, v čem upravit, jak spustit, jak exportovat, jak otevřít, jak přehrát, čím prohlížet, jak importovat, jak převést, jak konvertovat, kterak editovat následující typy souborů: zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, grafiku, dokumenty, písma, fonty, hudební audio soubory, koncovky souborů, systémové soubory, spustitelné soubory, obrazy disků, konfigurační soubory, komprimace dat apod.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Síť, počítače a internet

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dopravní zařízení, dodatkové tabulky, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení apod.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Keywords:Americké federální vlajky, Slovník pojmů Co je to?, Vlajky měst České republiky, Online adventní magazín, Obrázek kuře, Super online kvízy, tipy, Nejlepší hry pro dívky, Originální přáníčka k Velikonocům, Vlajky měst a obcí České republiky, Nejlepší školní testy a kvízy, Obrázky vlajek států světa

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Náš tip, počítače a internet

Federace USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Federace USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Illinois, Maryland, Florida, Tennessee, Rhode Island, Maine, Michigan, Havaj, Kansas, Delaware, Kalifornie, Severní Karolína, New Hampshire, New York, Virginie, Ohio, Idaho, Montana, Arizona, Wisconsin, Alabama, Texas, Oregon, Nové Mexiko, Louisiana, Jižní Dakota atd.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: hardware, literatura, školství, fyzika, příroda, nástroje, matematika, zkratky, technika, stavebnictví, latina, politika, internet, bankovnictví, věda, cestování, nápoje, náboženství a křesťanství, filozofie, kultura, jídlo, různé, nemoce, počítače atd.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: zadarmo, Federace USA, hyperlinky, Tapeta Ježíš na plochu, Hry pro kluky, Dopravní značky, zdroje informací, Vlajky států severní Ameriky, Vánoční web, Kliparty pro Office, zábava, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma . Naleznete zde Strategické onlinovky, Adventury, Sportovní gamesy, Karetní hry - solitaire, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vzdělávací a výukové hry, Adventní, vánoční hry, Hannah Montana, Omalovánky, Skákací a hopsací gamesky, online html5 hry, Logické hry, Auta a závodní, Akční gamesky, Letecké simulátory, Oblíkačky, Barbie hry, Střílecí hry, Hry s koňmi, Arkády a plošinovky, Puzzle a skládačky apod.

World wide web, internet, počítače a internet

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako sport, přístroje, zvířata, ženy a dívky, hudba, rostliny, nápoje, jídlo a nápoje, muži, stavby, Velikonoce, velikonoční kliparty, mapy, nástroje a přístroje, osobnosti a lidé, symboly, auta, smajlíci a emotikony, zelenina, náboženství, láska, ovoce, věda, Vánoce a Advent atd.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Klíčová slova: K, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Staré hry online, Blahopřání velikonoční, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, počítače, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Textová velikonoční blahopřání, Nejlepší online hry zdarma, Databáze osobností Kdo je to?, kuriozity

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma . Naleznete zde Strategické onlinovky, Adventury, Sportovní gamesy, Karetní hry - solitaire, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vzdělávací a výukové hry, Adventní, vánoční hry, Hannah Montana, Omalovánky, Skákací a hopsací gamesky, online html5 hry, Logické hry, Auta a závodní, Akční gamesky, Letecké simulátory, Oblíkačky, Barbie hry, Střílecí hry, Hry s koňmi, Arkády a plošinovky, Puzzle a skládačky apod.

Informace, počítače a internet

Onlinovky zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme onlinovky zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Závodní moto hry, Logické, Sportovní, Karetní hry, Postřehové, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Akční hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Klíčová slova: Životopisy slavných osobností, pro dospělé, A, volný čas, doporučujeme, Kasino, URL, výukové pomůcky, zajímavosti, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Dopravní značky, Kliparty zdarma, Velikonoční dekorace,

Několik fórů na závěr. Vtip Zprava dobrý: Po pohřbu se ptají známí vdovce: "Jaká byla poslední manželčina slova?" "Zprava dobré."

Hele, jak se iránsky řekne "Mohamed je teplouš"?

Na hladině zmrzlé louže nechoval se obratně. Zkoušel, jak to klouže, zpřerážel si obratle.

Další odkazy:

Naše tipy
Velikonoční texty, obrázky, přáníčka pro vaše blízké
Partnerské weby
Velikonoční wallpaper s dekorací
Tipy na zajímavé weby
Iraq
Zajímavé internetové odkazy
Velikonoční obrázkové přáníčko zdarma ke stažení
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.