Zkratky
Zkratky, co znamená, zkratková slova, akronymy

Naše tipy pro děti i dospělé

Na tomto místě uvádíme odkazy na doporučené internetové stránky.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

PC tapety pro Windows - obrázky na plochu PC

Také doporučujeme: PC tapety pro Windows. doporučujeme pro notebook, tablet, mobilní telefon, PC, mobil, phablet, monitor, obrazovka počítače, smartphone, počítač, displej a pro operační systémy Windows 2000, Apple iOS (iPhone), Windows XP, Linux Mint, OSX, Android, Chrome OS, FreeBSD, BlackBerry OS, Microsoft Windows Vista, Windows NT. Tapety na PC z kategorií budovy a stavby, květiny, kytky, motorky, motocykly, hry a herní wallpapery, noční města, jídlo a nápoje, adventní a vánoční tapety, Roztomilá zvířátka, moře, oceány, pláže, sportovní pozadí, psi a štěňátka, Velikonoce - velikonoční tapety, dopravní prostředky, wallpapery, hudební tapety, operační systémy, Windows, příroda, krajina, auta, vesmír, planety, galaxie, zvířata. Zvolit si můžete z velikostí 1920x1200, 1280x854, 800x600, 2560x1600, 1366x1024, 1280x960, 1280x1024, 375x667, 1440x900, 2560x1440, 1440x960, 2048x1080, 1536x2560, 1440x2560, 1920x1440, 1280x768 atd.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, jak konvertovat, jak vytvořit, jak převést, jak importovat, jak otevřít, jak přehrát, kterak editovat, čím prohlížet, v čem upravit, v čem spustit soubory těchto typů: koncovky souborů, internet a web, hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, systémové soubory, dokumenty, šablony dokumentů, grafiku, písma, fonty, spustitelné soubory, video soubory apod.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, počítače, Přehled formátů souborů, Přehled vlajek USA, Celebrity, herečky, zpěvačky, Nej hry online, linky, M, Nicole Kidman, Online životopisy, biografie, zajímavosti, odkaz, cestování

Onlinovky zdarma

Vyzkoušejte onlinovky zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hry s koňmi, Hannah Montana, Karetní hry - solitaire, Vaření a smažení, Puzzle a skládačky, Strategické onlinovky, Auta a závodní, Akční gamesky, Letecké simulátory, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vzdělávací a výukové hry, Adventury, Oblíkačky, Omalovánky, Střílecí hry, online html5 hry, Farmářské hry, Sportovní gamesy, Barbie hry, Arkády a plošinovky, Oddechové hry apod.

Kameňáky, fóry, vtipné texty, vtípky, anekdoty, fórky

Potřebujete se uvolnit? Kameňáky, fóry, vtipné texty, vtípky, anekdoty, fórky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Pepíčkovi, O mužích, Vtipy o Bohu, O důchodcích, O zvířátkách, O Windows, O škole, O Němcích, Vtipy o policajtech, O Somálcích, Frky o tchýních, O gayích a homosexuálech, Vtípky o blondýnkách, Vtipné hádanky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o doktorech, O Chucku Norrisovi, O ženách, Frky ze života, O manželství apod.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Online web Hry zdarma bez registrace

Milovníkům počítačových her doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace. Mj. na webu naleznete Akční hry, Postřehové, Sportovní, Karetní hry, Logické, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Životopisy osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Dallas Stars, Továrník, Orlík, Miliardáři, Itálie, Brno, Hudba, Křesťanství, Překladatel, Historik, Herečka, Starověký Egypt, Antropolog, Francouz, Charta 77, Miliardář, Hejtmani, Diplomat, Generalissimus, Čeští králové, Básník, Češi, Protektorát, Rakousko-Uhersko, Kladno, Exilový prezident, Architekt, Komunista, Spisovatel, Voják, Vojevůdce, Hudebnice, Poslanec, Obchodník, Trenérka, Francie apod.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Keywords:URL, K, Obrázky vlajek měst ČR, zadarmo, Lady Gaga, doporučujeme, zdroje informací, Nejlepší školní testy a kvízy, Blahopřání k jmeninám podle jmen, texty a obrázky ke stažení, odkazy, Obrázky na PC, Obrázky a kliparty zdarma

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Internet, síť pro děti i dospělé

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Free game online hry

Příznivcům PC her doporučujeme free game online hry . V této jedinečné sbírce naleznete Závody aut, Skákačky a hopsačky, Strategie, Střílečky, Adventury, Relaxační hry, Sportovní hry, Hry pro děti, Akční hry, Brutální krvavé hry, Logické hry, Karetní hry, Postřehové hry, Animace, Hry pro dva hráče, Bojové hry a tak dále.

Vtípky, kameňáky, fóry, frky, černý humor, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Vtípky, kameňáky, fóry, frky, černý humor, anekdoty. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o policajtech, O škole, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o doktorech, O Chucku Norrisovi, O Somálcích, Frky ze života, Vtipy o Bohu, O Slovácích, Frky o tchýních, Vtipy o cikánech, O Windows, O zvířátkách, O mužích, O důchodcích, O ženách, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Pepíčkovi, O Němcích, O ekonomech, Vtipné hádanky apod.

Klíčová slova: K, webové stránky, Onlinovky zdarma, Athletic Club, M, pro dospělé, Online web Hry zdarma bez registrace, Online hry zadarmo, Adventní magazín, tipy, zeměpis, Státní prapory států světa

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, filozofie, podnikání a podnikatelé, psychologie, státní správa, poruchy, profese a zaměstnání, lékařství, fikce a fantasy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, umělci, žurnalisté a novináři, osobnosti, panovníci, prezidenti, králové a círaři, politici, mytologie, herectví, herci a herečky, nadpřirozené osoby, vlastnosti, sport, politika, školství, křesťanství, přezdívky atd.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Informace pro děti i dospělé

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vysokoškolské a akademické tituly, vojenské hodnosti, týmy NHL, obecné zkratky, firmy a společnosti, fyzikální jednotky, země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, hudební zkratky, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, politické strany a hnutí, geocaching, mezinárodní organizace, státy usa, úřady a ministerstva apod.

Hry pro kluky

Vyzkoušejte hry pro kluky . Naleznete zde Vaření a smažení, Barbie hry, Adventní, vánoční hry, Puzzle a skládačky, Vzdělávací a výukové hry, Oddechové hry, Adventury, Akční gamesky, Sportovní gamesy, Deskovky, Omalovánky, Strategické onlinovky, online html5 hry, Hannah Montana, Farmářské hry, Střílecí hry, Letecké simulátory, Oblíkačky, Arkády a plošinovky, Skákací a hopsací gamesky, Auta a závodní apod.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie atd.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Klíčová slova: Nej hry online, zdarma, multimédia, Velikonoční pohled, Onlinovky zdarma, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, internet, Přáníčka k svátku, gratulace k jmeninám, Nejlepší zeměpisné kvízy, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, filozofie, podnikání a podnikatelé, psychologie, státní správa, poruchy, profese a zaměstnání, lékařství, fikce a fantasy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, umělci, žurnalisté a novináři, osobnosti, panovníci, prezidenti, králové a círaři, politici, mytologie, herectví, herci a herečky, nadpřirozené osoby, vlastnosti, sport, politika, školství, křesťanství, přezdívky atd.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Síť pro děti i dospělé

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Fórky, vtipy, kameňáky, černý humor, ftipy, vtipné texty

Zkuste vypnout! Fórky, vtipy, kameňáky, černý humor, ftipy, vtipné texty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o facebooku, murphyho zákony, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, černý humor, vtipy o metanolu, kameňáky, vtipné hádanky, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí apod.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Onlinovky zdarma

Zahrajte si onlinovky zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hry pro děti, Animace, Logické hry, Střílečky, Karetní hry, Hry pro dva hráče, Bojové hry, Relaxační hry, Postřehové hry, Pro dívky, Akční hry, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Adventury, Stolní a deskové hry, Brutální krvavé hry a tak dále.

Klíčová slova: Dopravní značení, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Online vánoční webzine, Životopisy osobností, Hry pro kluky, Free style - volný styl, Free game online hry, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Prapory českých měst, zábava, Full HD tapety ke stažení, kuriozity, Vše pro kolo, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Snímek na památku: A teď mě vyfoť na té skále.

V obřadní síni: „Pane starosto, představuji vám snoubence, kteří požádali o uzavření sňatku.” „Krucifix, zase jsem zapomněl, jestli je nevěsta Aleš nebo Jára!”

Jdou se dvě kostry vozit na motorce a jedna povídá: "Počkej chvíli." Za chvíli se vrátí a v ruce má náhrobní kámen. "Co to má znamenat ?" ptá se druhá. A první na to: "Přece nebudu jezdit bez papírů !"

Další odkazy:

Charisma Carpenter
Odkazy na zajímavé weby
Visit New York city
Naše tipy na užitečné weby
Zambia
Tipy na zajímavé weby
Dubai city
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Webové online browser hry
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Sexy Julia Roberts

Děkujeme vám za vaši návštěvu.