Zkratky
Zkratky, co znamená, zkratková slova, akronymy

Naše tipy, internet, počítače, hry

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Životopisy slavných osobností - biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom navštivte Životopisy slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, významné osobnosti, herci a herečky, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vražedkyně, Normalizace, Francie, Protektorát, Kancléř, Angličané, Romantismus, Sci-fi, Dallas Stars, Vůdce, Olympiáda, HIV pozitivní, Pop, Továrník, Gymnasté, Itálie, Obchodník, Překladatel, Charta 77, Manýrismus, Američan, Ministr, Zpěvačka, Miliardář, Washington Capitals, Masový vrah, Svatý, Mim, Exilový prezident, Náboženství, Básníci, Prezidenti, Producent, Žijící, Československo, Dramatik apod.

Ftipy, černý humor, anekdoty, vtipy, vtipné texty, fóry

Chcete se pobavit? Ftipy, černý humor, anekdoty, vtipy, vtipné texty, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, vtipy o metanolu, vtipné básničky, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, černý humor, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, vtipné citáty apod.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Doporučené odkazy, internet, počítače, hry

Anekdoty, ftipy, černý humor, kameňáky, vtipné texty, vtípky

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, ftipy, černý humor, kameňáky, vtipné texty, vtípky. vás dostanou. Vtipy z kategorií O Němcích, Vtipy o Bohu, O mužích, O ekonomech, O Somálcích, O Windows, O ženách, Frky, vtipy, vtípky, Vtipné hádanky, Vtipy o policajtech, O škole, O důchodcích, Frky ze života, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O gayích a homosexuálech, O zvířátkách, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Pepíčkovi, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o doktorech, Frky o tchýních apod.

Frky, černý humor, ftipy, vtípky, fórky, kameňáky

Chcete se pobavit? Frky, černý humor, ftipy, vtípky, fórky, kameňáky. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipné citáty, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, černý humor, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, frky o zvířatech, anekdoty o politice, vtipné básničky apod.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Klíčová slova: Přehled souborových přípon, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, internetové stránky, zdarma, Přáníčka k svátku, texty sms k jmeninám, Pozadí na PC, Hry pro kluky, Databáze osobností Kdo je to?, Online omalovánky Sport pro děti, hyperlinky, humor, volný čas, Online testy zdarma

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Pozadí na PC - wallpapery do mobilu

Dále vám doporučujeme: Pozadí na PC. vhodné pro smartphone, mobil, notebook, phablet, počítač, obrazovka počítače, monitor, displej, tablet, PC, mobilní telefon a pro operační systémy Windows 98, Windows NT, Windows Server 2012, Windows 10, macOS, Windows 10 Mobile, Red Hat Linux, Linux Ubuntu, Mac, Apple iOS (iPhone), Android. Tapety na PC jsou rozdělené kategorií: fraktály, sportovní a závodní auta, Formule 1, květiny, velkoměsta a noční život, flóra, stromy, Rally, závody aut, free wallpapers, tenisté a tenistky, sportovní wallpapery, motorky, širokoúhlé Full HD widescreen, armáda, válka, zbraně, vesmír, kosmos, ptáci, hmyz a pavouci, nature - příroda, 3D a digitalní abstraktní tapety. Dostupné rozměry 360x760, 1024x768, 393x786, 1280x854, 1440x960, 375x812, 1920x1200, 750x1334, 2560x2048, 800x1280, 1280x768, 1600x1200, 375x667, 1600x900, 1366x768, 360x720 atd.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak spustit, čím zobrazit, jak otevřít, jak přehrát, jak konvertovat, čím prohlížet, v čem upravit, jak exportovat, kterak editovat, jak importovat, jak vytvořit následující typy souborů: dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, obrazy disků, komprimace dat, písma, fonty, koncovky souborů, konfigurační soubory, šablony dokumentů, grafiku, internet a web, spustitelné soubory apod.

Síť, internet, počítače, hry

Prapory českých měst

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Prapory českých měst. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj apod.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako věda, podnikání a podnikatelé, historie, politika, fikce a fantasy, psychologie, herectví, herci a herečky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, mytologie, žurnalisté a novináři, filozofie, národnost, vlastnosti, profese a zaměstnání, osobnosti, hanlivé až sprosté přezdívky, sport, rodinné vztahy, umělci, nadpřirozené osoby, křesťanství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, poruchy, státní správa atd.

Keywords:Seznam zkratek a akronymů, ú, Adventní magazín, linky, A Associazione Calcio Milan de futebol da Itália e do mundo, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, R, F, Nikki Cox, Přehled zkratek a akronymů, Skvělé hry online zdarma, Obrázky zdarma

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Informace, internet, počítače, hry

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: online IQ testy zdarma, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Obrázky na PC zdarma ke stažení - wallpapers na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Obrázky na PC zdarma ke stažení. lze použít v tablet, obrazovka počítače, mobilní telefon, mobil, počítač, notebook, smartphone, ultrabook, monitor, PC, displej a pro operační systémy Linux Mint, BlackBerry OS, Windows Me, Java ME, OSX, Slackware, Windows 10 Mobile, Windows 2000, Windows Server 2012, Lubuntu, Linux Ubuntu. PC pozadí pro Windows z kategorií květiny, fantasy, sportovní a závodní auta, Formule 1, oceán, moře, pláže, zvířata, motorky, sportovní wallpapery, velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety, hmyz a pavouci, nature - příroda, armáda, válka, zbraně, free wallpapers, tenisté a tenistky, ptáci, flóra, stromy, Rally, závody aut. Mnoho verzí a velikostí jako 1920x1200, 360x720, 2560x2048, 1152x768, 393x786, 1920x1080, 3200x1800, 750x1334, 375x812, 1366x1024, 1600x1200, 1080x1800, 1080x1920, 640x480, 1024x600, 1280x854 atd.

Klíčová slova: Prapory českých měst, Online biografie, životopisy osobností, Online vánoční webzine, Obrázky k svátku, gratulace k jmeninám, Světové vlajky, A, webové stránky, Anastacia, Hry pro kluky, Seznam vlajek amerických států, Obrázky na PC zdarma ke stažení, počítače

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, cizí jazyky, výukové pomůcky atd.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Náš tip, internet, počítače, hry

Frky, fórky, kameňáky, vtipné texty, anekdoty, vtípky

Potřebujete se naladit? Frky, fórky, kameňáky, vtipné texty, anekdoty, vtípky. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O gayích a homosexuálech, O Windows, Frky o tchýních, O ženách, Vtipné hádanky, Vtipy o Bohu, O mužích, Vtipy o doktorech, O ekonomech, O zvířátkách, O Slovácích, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o policajtech, O Němcích, Frky ze života, O Chucku Norrisovi, O Somálcích, O škole, O důchodcích, Frky, vtipy, vtípky apod.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Online vánoční webzine - vánoční magazín

Blíží se doba adventní? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční dekorace, vánoční filmy, vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční přání, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční zábava atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Strom, Borovice, Vánoční punč, Cesmína, Brno, Vosí hnízda, Omalovánky, Vánoční koledy, Sněhová vločka, Silvestr, Adventní kalendář, Kapr, Řetězy, Papírové ozdoby, Plocha, Osvětlení do oken, Perníčky, Vídeň, Kameňák, Samolepky, Šišky, Vánoční svícen, Vánoční pozadí, Štóla, Písnička, Vánoční prostírání, Tisk, Recepty, Santa Claus, Popelka, Koledy apod.

Webové online hry zdarma

Vyzkoušejte webové online hry zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Logické, Relaxační onlinovky, Sportovní, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Rčení, moudrosti, úsloví, aforismy, motta, výroky, bonmoty

Slavné citáty, Rčení, moudrosti, úsloví, aforismy, motta, výroky, bonmoty, . Naleznete zde citáty o penězích, citáty o víře, citáty o zdraví, citáty o zlu, citáty o smrti, citáty o rozumu, citáty o lži, citáty o smutku, citáty o svobodě, hlášky o alkoholu, přísloví o naději, citáty o dobru, citáty o člověku, citáty o bohatství, citáty o přátelství, citáty o manželství, citáty o neštěstí, citáty o životě, citáty o odvaze, citáty o štěstí od různých známých osobností.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, weby, URL, Obrázky k svátku a k jmeninám, zadarmo, Online testy a kvízy zdarma, Ilustrace, obrázky, Sexy Anna Kurnikovová, výukové pomůcky, info, F

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, cizí jazyky, výukové pomůcky atd.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Hry pro kluky

Doporučujeme hry pro kluky Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Postřehové hry, Karetní hry, Pro dívky, Logické hry, Závody aut, Animace, Stolní a deskové hry, Střílečky, Brutální krvavé hry, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Strategie, Bojové hry, Hry pro děti, Hry pro dva hráče, Adventury a tak dále.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií okresy České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, státy usa, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, země EU, hudební zkratky, obecné zkratky, politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky krajů České republiky, týmy NHL, internetové domény 1. řádu apod.

Online zeměpisné testy zdarma

Běžte na online zeměpisné testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této rozsáhlé kolekci naleznete online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Městské a obecní prapory obcí ČR, Hry pro kluky, Životopisy slavných osobností, školství, Singapore, webovky, pro dospělé, odkaz, Hry pro dívky online, Superhry a hry online zdarma, Online zeměpisné testy zdarma, Přáníčka k svátku, vtipné texty k jmeninám, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Prosba: Hoď mi sem to kladivo.

Potkají se dvě staré známé, jedna je blondýna a druhá bruneta. Bruneta říká: "Tak si představ, Simono, našla jsem v kabelce své patnáctileté dcery řasenku a vůbec jsem nevěděla, že se maluje!" Blondýna si stěžuje: "Tak si představ, Marie, našla jsem v kabelce své patnáctileté dcery krabičku kondomů a vůbec jsem nevěděla, že má penis!"

Přijde kulhavý, koktavý, nedoslýchavý a na jedno oko slepý muž do obchodu se zeleninou a žádá kyselé zelí. Prodavačka se ptá: A pytlík z PVC máte?" "Kkkurva, tto se vám zzzdá, žže jsem jjještě mmmálo postiženej?"

Další odkazy:

Bayern München
Naše tipy na zajímavé stránky
Nicole Kidman
Zajímavé webové stránky
Fantasy tapety
Tipy na užitečné weby
Obrázky k jmeninám, přáníčka k svátku
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Charlize Theron
Naše tipy na užitečné weby
Rachel Stevens

Děkujeme vám za vaši návštěvu.