Zkratky
Zkratky, co znamená, zkratková slova, akronymy

Naše tipy, technika, kultura, informace

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Kameňáky, vtipy, fóry, frky, vtípky, černý humor

Zkuste vypnout! Kameňáky, vtipy, fóry, frky, vtípky, černý humor. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o doktorech, O mužích, O Němcích, O manželství, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ženách, Frky o tchýních, Vtipy o policajtech, O důchodcích, O Windows, O ekonomech, O škole, O gayích a homosexuálech, Frky ze života, Vtipné hádanky, O Slovácích, Vtipy o cikánech, O zvířátkách, Vtipy o Bohu apod.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: obecné zkratky, hudební zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, okresy České republiky, úřady a ministerstva, měny, zkratky krajů České republiky, firmy a společnosti, týmy NHL, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, země EU, geocaching, vojenské hodnosti apod.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Informace, technika, kultura, informace

Hry pro nejmenší online

Zapařte si hry pro nejmenší online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Stolní hry a deskovky, Klasické, Logické, Závodní, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Bojové online gamesy, Strategie, Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Vánoční online hry, Sportovní, Oddechové a podobně.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Klíčová slova: cestování, Tapety na PC zdarma ke stažení, Wallpapery na PC ke stažení, Online vánoční webzine, Obrázek Policistka, Nejlepší školní testy a kvízy, doporučujeme, URL, Omalovánky k tisku, zeměpis, odkazy, Full HD tapety ke stažení, Online hry zdarma

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Státní vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země jižní Asie, země východní Asie, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, Antarktidy, země Severní Ameriky, země Afriky apod.

Internet, síť, technika, kultura, informace

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Kameňáky, fóry, fórky, frky, vtipy, vtipné texty

Chcete se pobavit? Kameňáky, fóry, fórky, frky, vtipy, vtipné texty. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako židovské anekdoty, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, vtipy o facebooku, vtipné básničky, anekdoty o politice, kameňáky, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, fóry o homosexuálech apod.

Keywords:Online geografické testy zdarma bez registrace, Kliparty pro dokumenty, Dopravní značky, internet, Vlajky, flags, Free game online hry, Slovník pojmů Co je to?, zdarma, Tipy na výlet, kuriozity, info, zajímavosti

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, rakouských zemí, polských vojvodství, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie atd.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Síť, technika, kultura, informace

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: software, příroda, stavebnictví, chemie, literatura, filozofie, český jazyk, školství, účetnictví, lékařství a medicína, rostliny, náboženství a křesťanství, různé, psychologie, cestování, zločin a právo, hardware, technika, latina, nástroje, internet, politika, počítače, jídlo atd.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Vlajky států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Maryland, Connecticut, Massachusetts, Minnesota, Aljaška, Pensylvánie, Západní Virginie, Delaware, Vermont, Montana, Ohio, Jižní Dakota, Havaj, Virginie, Tennessee, Indiana, Severní Karolína, Wisconsin, Mississippi, Illinois, Georgie, Severní Dakota, Arizona, Jižní Karolína, Utah, Wyoming atd.

Klíčová slova: Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Členské země americké federace, linky, Blahopřání k MDŽ, V, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Kalkata, zdroje informací, Obrázky vlajek měst ČR, ú, Online testy zdarma bez registrace

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Full HD tapety ke stažení - pozadí na PC ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Full HD tapety ke stažení. lze použít v PC, tablet, displej, monitor, smartphone, ultrabook, mobilní telefon, mobil, počítač, obrazovka počítače, notebook a pro operační systémy Windows 2000, Windows 10, Windows 95, Windows 7, Lubuntu, Mac, SUSE Linux, Windows 98, Slackware, macOS, Linux Mint. Pozadí na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: adventní a vánoční tapety, hudební tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, Roztomilá zvířátka, zvířata, voda a bubliny, hry a herní wallpapery, moře, oceány, pláže, sportovní pozadí, jídlo a nápoje, květiny, kytky, příroda, krajina, vesmír, planety, galaxie, noční města, rostliny, psi a štěňátka, 3D a Abstraktní, letadla, operační systémy, Windows, budovy a stavby. Stahujte ve velikostech 1280x854, 2560x2048, 1024x768, 1600x900, 360x720, 1920x1200, 1800x1440, 1152x864, 1280x800, 854x480, 1152x768, 393x786, 1200x1920, 768x1024, 375x667, 1680x1050 atd.

Webové html5 hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme webové html5 hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Oddechové, Sportovní, Velikonoční hry, Karetní, Logické, Závodní, Vánoční online hry, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Klasické a podobně.

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: online IQ testy zdarma, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, cizí jazyky, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Klíčová slova: humor, volný čas, Kliparty pro Office, Velikonoční textová blahopřání, multimédia, Biografie slavných osobností, Databáze osobností Kdo je to?, Flags of the world, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, K, Free game online hry

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Full HD tapety ke stažení - pozadí na PC ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Full HD tapety ke stažení. lze použít v PC, tablet, displej, monitor, smartphone, ultrabook, mobilní telefon, mobil, počítač, obrazovka počítače, notebook a pro operační systémy Windows 2000, Windows 10, Windows 95, Windows 7, Lubuntu, Mac, SUSE Linux, Windows 98, Slackware, macOS, Linux Mint. Pozadí na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: adventní a vánoční tapety, hudební tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, Roztomilá zvířátka, zvířata, voda a bubliny, hry a herní wallpapery, moře, oceány, pláže, sportovní pozadí, jídlo a nápoje, květiny, kytky, příroda, krajina, vesmír, planety, galaxie, noční města, rostliny, psi a štěňátka, 3D a Abstraktní, letadla, operační systémy, Windows, budovy a stavby. Stahujte ve velikostech 1280x854, 2560x2048, 1024x768, 1600x900, 360x720, 1920x1200, 1800x1440, 1152x864, 1280x800, 854x480, 1152x768, 393x786, 1200x1920, 768x1024, 375x667, 1680x1050 atd.

Webové html5 hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme webové html5 hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Oddechové, Sportovní, Velikonoční hry, Karetní, Logické, Závodní, Vánoční online hry, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Klasické a podobně.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Tapety na PC zdarma ke stažení - wallpapery na tablet

Dále vám doporučujeme: Tapety na PC zdarma ke stažení. lze použít v mobil, obrazovka počítače, displej, počítač, notebook, phablet, tablet, PC, mobilní telefon, ultrabook, monitor a pro operační systémy Linux Xubuntu, macOS, Windows Server 2012, BlackBerry OS, Android, Linux Fedora, Slackware, SUSE Linux, Microsoft Windows 8, Windows XP, Red Hat Linux. Full HD tapety na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako flóra, stromy, širokoúhlé Full HD widescreen, zvířata, motorky, velkoměsta a noční život, free wallpapers, vesmír, kosmos, květiny, hmyz a pavouci, tenisté a tenistky, Formule 1, sportovní wallpapery, 3D a digitalní abstraktní tapety, nature - příroda, fraktály, fantasy, ptáci, Rally, závody aut. Dostupné velikosti jsou 1920x1080, 2160x3840, 1600x2560, 1920x1280, 320x568, 750x1334, 1536x2560, 1280x768, 1600x1200, 393x786, 2560x2048, 1536x2048, 2048x1080, 1280x960, 375x812, 1280x854 atd.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako zkratky, náboženství a křesťanství, český jazyk, věda, literatura, technika, materiály, různé, sport, filozofie, kultura, lékařství a medicína, internet, latina, matematika, bankovnictví, psychologie, fyzika, nástroje, rostliny, software, politika, účetnictví, hardware atd.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: webovky, Databáze osobností Kdo je to?, webové stránky, hyperlinky, Dopravní značky, XXX, porn, Adult, hot sexy girls teens videos, Online hry zdarma, Stručný encyklopedický slovník, weby, Přehled zkratek a akronymů, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, zábava, Striptease, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Omáčka: Mohl bych si přidat ještě trochu té výborné houbové omáčky?

Malý velbloudek se ptá maminky: "Maminko, proč máme na zádech ty dva hrby?" "Víš, synáčku, to když jdeme s karavanou po poušti, tak v nich máme zásobárnu vody." -"Aha. A maminko, proč máme na očích takové dlouhé řasy?" -"Víš, synáčku, to když jdeme s karavanou po poušti, tak aby nám písek nepadal do očí." -"Aha. A maminko, proč máme na konci nohou takové chlupaté chomáčky?" -" Víš, synáčku, to když jdeme s karavanou po poušti, tak aby se nám nohy nebořily do písku." -"Aha. A maminko, není nám to všechno tady v ZOO na hovno?"

Dva homosexuálové stojí ve sprše, co dělají? ... Čekají, až jednomu upadne mýdlo.

Další odkazy:

Tapety na plochu zdarma
Odkazy na partnerské weby
Kate Moos
Naše tipy na zajímavé stránky
Christina ricci
Linky na partnerské weby
Vlajky zemí severní Ameriky
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Obrázek Těhulky
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Yasmine Bleeth

Děkujeme vám za vaši návštěvu.