Zkratky
Zkratky, co znamená, zkratková slova, akronymy

Naše tipy, důležité informace

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Aforismy, moudra, bonmoty, rčení, moudrosti, přísloví, myšlenky

Slavné citáty, Aforismy, moudra, bonmoty, rčení, moudrosti, přísloví, myšlenky, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o zdraví, citáty o dobru, citáty o přátelství, citáty o odvaze, citáty o životě, citáty o neštěstí, hlášky o alkoholu, citáty o ženách, citáty o nenávisti, citáty o lásce, citáty o penězích, citáty o bohatství, citáty o člověku, citáty o kráse, citáty o lži, citáty o smutku, citáty o zlu, moudra o dětech, citáty o štěstí, přísloví o naději od různých známých osobností.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: politika, podnikání a podnikatelé, hanlivé až sprosté přezdívky, přezdívky, sport, filozofie, historie, záliby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, fikce a fantasy, psychologie, žurnalisté a novináři, státní správa, věda, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, národnost, zločin a právo, umělci, mytologie, rodinné vztahy, profese a zaměstnání, politici, školství, osobnosti atd.

Doporučené odkazy, důležité informace

Online geografické testy zdarma bez registrace

Vyzkoušejte online geografické testy zdarma bez registrace. Vybírejte z kategorií testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst atd.

Full HD wallpapers na PC - obrázky ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Full HD wallpapers na PC. vhodné pro mobil, displej, mobilní telefon, PC, obrazovka počítače, notebook, smartphone, monitor, phablet, ultrabook, tablet a pro operační systémy Windows 95, Chrome OS, Windows 10 Mobile, Lubuntu, Android, Microsoft Windows 8, Linux Ubuntu, Slackware, macOS, Linux Fedora, SUSE Linux. Wallpapery na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: flóra, stromy, nature - příroda, 3D a digitalní abstraktní tapety, Formule 1, armáda, válka, zbraně, zvířata, free wallpapers, motorky, širokoúhlé Full HD widescreen, květiny, hmyz a pavouci, vesmír, kosmos, velkoměsta a noční život, ptáci, oceán, moře, pláže, sportovní wallpapery, Rally, závody aut, fraktály. Mnoho verzí a velikostí jako 1280x768, 1600x2560, 3200x1200, 1800x1440, 2048x1536, 1440x900, 1366x1024, 1600x1200, 4800x1200, 1280x720, 1080x1920, Full HD 1080x1920, 1440x960, 1024x768, 1024x600, 750x1334 atd.

Staré hry online

Milovníkům počítačových her doporučujeme staré hry online. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Logické, Sportovní, Akční hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Klíčová slova: výukové pomůcky, Staré hry online, Webové online hry zdarma, Kliparty zdarma, Velikonoční pozadí na plochu červené vajíčko, Vlajky států USA, Online geografické testy zdarma bez registrace, A, Obrázek koš s vajíčky, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, doporučujeme, zajímavosti, internetové stránky

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Webové online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme webové online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Hry pro dva hráče, Stolní a deskové hry, Animace, Strategie, Postřehové hry, Relaxační hry, Bojové hry, Pro dívky, Střílečky, Závody aut, Adventury, Hry pro děti, Karetní hry, Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Akční hry a tak dále.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Vybírejte z kategorií hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Internet, síť, důležité informace

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj apod.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Keywords:Seznam státních vlajek, webovky, Online biografie, životopisy osobností, Super online flash hry, Obrázek bílé vajíčko, Vánoční web, info, URL, Omalovánka kraslice k vybarvení, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Nejlepší tapety na plochu zdarma, webové stránky

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

World wide web, internet, důležité informace

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, výstražné značky, zahraniční značky, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, vodorovné značení apod.

Klíčová slova: zdroje informací, hyperlinky, Stručný encyklopedický slovník, Online omalovánky Sport pro děti, Seznam zemí světa a jejich vlajky, pro děti, Vlajky států USA, Charlize Theron, Seznam zkratek a akronymů, Dopravní značky, Obrázky vlajek měst ČR, Online vánoční webzine

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, krajů České republiky, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí atd.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Vánoční web - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Vánoční web. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční přání, vánoční filmy, vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční koledy, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vánoční stromek, Adventní neděle, Brno, Kuba, Bramborový salát, Keramický adventní věnec, Šišky, Přání, Dárky, Ohňostroj, Mrazík, Vánoční ubrusy, Alkoholový kalendář, Pro děti, Televize, Štóla, Vánoční kaktus, Řetězy, Papírový vánoční stromek, Zdraví, Vánoční svíčky, Borovice, Korálky, Adventní věnec, Francouzsky, Jmenovky, Advent, Jídlo, Rostliny, Stromeček, Bůh apod.

Síť, důležité informace

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj apod.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Vlajky států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Washington, Utah, Nebraska, New Jersey, Montana, New York, Tennessee, Delaware, Jižní Karolína, Jižní Dakota, Arizona, Kalifornie, Virginie, Aljaška, Rhode Island, Západní Virginie, Michigan, Oklahoma, Alabama, Nevada, Vermont, Havaj, New Hampshire, Minnesota, Maryland, Colorado atd.

Klíčová slova: zeměpis, školství, Hry pro nejmenší online, Velikonoční pozadí na plochu barevná vajíčka, Full HD wallpapery ke stažení, tipy, Pozadí na tablet, Velikonoční přáníčka ke stažení, zadarmo, zábava, zdarma

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, krajů České republiky, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí atd.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Vánoční web - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Vánoční web. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční přání, vánoční filmy, vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční koledy, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vánoční stromek, Adventní neděle, Brno, Kuba, Bramborový salát, Keramický adventní věnec, Šišky, Přání, Dárky, Ohňostroj, Mrazík, Vánoční ubrusy, Alkoholový kalendář, Pro děti, Televize, Štóla, Vánoční kaktus, Řetězy, Papírový vánoční stromek, Zdraví, Vánoční svíčky, Borovice, Korálky, Adventní věnec, Francouzsky, Jmenovky, Advent, Jídlo, Rostliny, Stromeček, Bůh apod.

Informace, důležité informace

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako mapy, ženy a dívky, halloween, ptáci, květiny, láska, věda, sport, dopravní prostředky, Velikonoce, velikonoční kliparty, ovoce, nástroje a přístroje, Vánoce a Advent, muži, osobnosti a lidé, hudba, přístroje, náboženství, nápoje, jídlo a nápoje, auta, rostliny, smajlíci a emotikony atd.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako Velikonoce, velikonoční kliparty, muži, osobnosti a lidé, věda, ovoce, jídlo a nápoje, mapy, rostliny, zvířata, smajlíci a emotikony, sport, ptáci, hmyz, ženy a dívky, přístroje, dopravní prostředky, květiny, symboly, Vánoce a Advent, hudba, nápoje, láska, stavby atd.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Vyzkoušejte online hry zdarma bez registrace nebo instalace Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Pro dívky, Střílečky, Adventury, Strategie, Bojové hry, Akční hry, Logické hry, Animace, Sportovní hry, Hry pro dva hráče, Skákačky a hopsačky, Relaxační hry, Hry pro děti, Postřehové hry, Stolní a deskové hry, Karetní hry a tak dále.

Klíčová slova: Super online hry zdarma, Vlajky měst a obcí České republiky, volný čas, odkazy, Webové online hry zdarma, Velikonoční dekorace, Hry pro nejmenší děti online zdarma, A, internet, Online testy zdarma bez registrace, linky, cestování, Kuře na klíček,

Několik fórů na závěr. Vtip Úhel pohledu: Problémový hráč po zranění na tiskovce s úsměvem prohodil: „Lepší pár týdnů stát než sedět!”

Povídají si takhle prase, býk a kuřátko na dvoře, kdo umí nejlépe vystrašit. Nejdřív povídá prase: "Já, když se vyválím v bahně a pak zachrochtám slepice začnou kdákat až strachy snesou vejce!" Na to býk: "Já když zadupu, všichni utečou!" A kuřátko: "To já, když si lehnu na zem a dělám mrtvého, tak se celý svět posere a bude řvát - PTAČÍ CHŘIPKA!"

Ten, kdo vymyslel práci, by ji taky měl naučit onanovat, aby se udělala sama.

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Velikonoční omalovánka Velikonoční zajíček
Doporučené odkazy
Velikonoční pozadí na plochu kuřátka
Tipy na zajímavé weby
Widescreen wallpapers
Naše tipy
Velikonoční pohlednice
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.