Zkratky
Zkratky, co znamená, zkratková slova, akronymy

Dále doporučujeme, zábava, hry, vzdělávání

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Vlajky jednotlivých států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky jednotlivých států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Washington, Havaj, Montana, Vermont, Nebraska, Idaho, Utah, Rhode Island, Michigan, Louisiana, Severní Dakota, Wisconsin, Indiana, Minnesota, Alabama, Arizona, Tennessee, Wyoming, Nevada, Aljaška, Kalifornie, Virginie, Illinois, Oregon, New York, Jižní Karolína atd.

Seznam státních vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam státních vlajek. V této rozsáhlé kolekci naleznete státy Blízkého východu, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, země Afriky, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, země Severní Ameriky, evropské země a státy, země východní Asie apod.

Informace, zábava, hry, vzdělávání

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Klíčová slova: Tapety na plochu počítače, Prapory českých měst, zajímavosti, A, Co je to Romulus Remus?, Seznam zkratek a akronymů, Vše o Vánocích, zeměpis, París Saint-Germain F.C., Obrázky zdarma, webovky, zdroje informací, Vlajky jednotlivých států USA

Pozadí na tablet - full HD tapety na PC

Také doporučujeme: Pozadí na tablet. jsou vhodná pro ultrabook, PC, mobilní telefon, phablet, tablet, počítač, mobil, displej, smartphone, monitor, notebook a pro operační systémy FreeBSD, Java ME, Windows Server 2012, Microsoft Windows Vista, Windows 2000, Microsoft Windows 8, macOS, Mac, Windows 10, Windows 98, Linux Ubuntu. Počítačové tapety pro Windows jsou přehledně rozdělené do kategorií: dopravní prostředky, operační systémy, Windows, rostliny, Velikonoce - velikonoční tapety, wallpapery, sportovní pozadí, auta, moře, oceány, pláže, Roztomilá zvířátka, psi a štěňátka, noční města, hry a herní wallpapery, voda a bubliny, jídlo a nápoje, budovy a stavby, zvířata, příroda, krajina, vojenské Army tapety a zbraně, letadla, květiny, kytky. Vyberte si rozměr z 1024x600, 1920x1280, hi res 2560x1920, 1536x864, 1536x2048, 768x1024, 1280x800, 2048x1080, 1600x900, 360x720, 1200x1920, 1920x1200, 1152x1920, 854x480, 393x786, 750x1334 atd.

Vtipy, fóry, anekdoty, frky, kameňáky, vtipné texty

Potřebujete se uvolnit? Vtipy, fóry, anekdoty, frky, kameňáky, vtipné texty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o cikánech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Windows, O zvířátkách, Vtípky o blondýnkách, O důchodcích, O manželství, Vtipy o doktorech, O mužích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o policajtech, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Pepíčkovi, Frky o tchýních, Vtipné hádanky, Vtipy o Bohu, O ženách, O Němcích, O škole, O gayích a homosexuálech, O Somálcích apod.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Síť, zábava, hry, vzdělávání

Webové online hry zdarma

Zapařte si webové online hry zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Adventury, Arkády a plošinovky, Sportovní gamesy, Auta a závodní, Hannah Montana, Omalovánky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Akční gamesky, Letecké simulátory, Oblíkačky, Deskovky, Strategické onlinovky, Puzzle a skládačky, Vaření a smažení, Vzdělávací a výukové hry, Adventní, vánoční hry, Karetní hry - solitaire, Střílecí hry, Oddechové hry, Barbie hry, online html5 hry apod.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Keywords:školství, odkaz, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, kuriozity, Charlize Theron, zadarmo, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Přehled přípon a koncovek souborů, Onlinovky - online hry, Hry pro dívky online, Online hry zdarma, Nejlepší tapety na plochu zdarma

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky apod.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Internet, síť, zábava, hry, vzdělávání

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Klíčová slova: výukové pomůcky, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, V, Jakarta city, Stručný slovník pojmů a termínů, Webové html5 hry zdarma, volný čas, Cestování do USA, Wallpapery na tablet, pro děti, Hry pro nejmenší děti online zdarma, zdarma

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Náš tip, zábava, hry, vzdělávání

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Vše o Vánocích - adventní magazín

Blíží se doba adventní? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Vše o Vánocích. Tématické články jsou z kategorií vánoční dekorace, vánoční zábava, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční dárky, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční filmy, adventní všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Popelka, Keramický adventní věnec, Ježíšek, Vídeňský punč, Sám doma, Vánoční dekorace, Osvětlení, Vídeň, Jingle Bells, Desktop, Písnička, Blahopřání, Košíčky, Korálky, Jmenovky, Ohňostroj, Jmenovka, Vánoční hvězda, Kinder, Adventní kalendář, Vánoční ozdoby, Vánoční koule, Atmosféra, Nový rok, Bramborový salát, Patchwork, Historické ozdoby, Tapeta, Dárky, Staroměstské náměstí, Santa apod.

Hlášky, aforismy, rčení, výroky, moudra, úsloví, bonmoty

Citáty slavných, Hlášky, aforismy, rčení, výroky, moudra, úsloví, bonmoty, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o bohatství, citáty o životě, citáty o manželství, citáty o dobru, citáty o člověku, citáty o neštěstí, moudra o dětech, citáty o štěstí, citáty o lásce, citáty o kráse, citáty o svobodě, citáty o zlu, přísloví o naději, citáty o rozumu, citáty o nenávisti, citáty o zdraví, citáty o přátelství, citáty o odvaze, citáty o lži, citáty o smrti od různých známých osobností.

Super online kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste super online kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek atd.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, odkazy, tipy, France, weby, webové stránky, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Obrázky k svátku, grafická přáníčka ke stažení zdarma, H, V, Nejlepší hry pro dívky

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Doporučené odkazy, zábava, hry, vzdělávání

úsloví, myšlenky, přísloví, moudrosti, motta, aforismy, moudra

Citáty slavných, úsloví, myšlenky, přísloví, moudrosti, motta, aforismy, moudra, rozdělené kategorií: citáty o smutku, citáty o dobru, citáty o nenávisti, citáty o manželství, citáty o odvaze, citáty o neštěstí, citáty o štěstí, citáty o životě, citáty o bohatství, citáty o člověku, citáty o kráse, citáty o zdraví, moudra o dětech, hlášky o alkoholu, citáty o ženách, citáty o zlu, citáty o rozumu, citáty o penězích, citáty o víře, citáty o svobodě od různých známých osobností.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Vtipy, vtipné texty, fóry, fórky, frky, ftipy

Zkuste vypnout! Vtipy, vtipné texty, fóry, fórky, frky, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: černý humor, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, vtipné citáty, vtipné básničky, kameňáky, vtipy o facebooku, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, murphyho zákony apod.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma . Mj. na webu naleznete Velikonoční hry, Bojové online gamesy, Sportovní, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Závodní, Logické, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Pro dívky, parkování - parkovačky, Střílečky, Vánoční online hry, Karetní a podobně.

Klíčová slova: doporučujeme, Biografie známých osobností, Vánoční web, Pozadí na tablet, Městské a obecní prapory obcí ČR, Charlize Theron, Světové vlajky, Online testy zdarma bez registrace, V, Dopravní značení, URL, internetové stránky, Associazione Calcio Milan, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Vyjádření myšlenky: Proč si napsal do statusu moje jméno? :) Protože se mě FB ptá: "Co se vám honí hlavou?

Proč mají teplouši rádi ráno? Milují buzení.

Sejdou se zvířátka na poradě. Hroch povídá: "Zítra pojedeme na výlet." Žába po něm opakuje: "Zítra pojedeme na výlet." Hroch pokračuje: "Sraz bude v 7:30 u lesa." Žába po něm zase opakuje: "Sraz je v 7:30 u lesa." Hroch povídá: "A ta zelená čůza zůstane doma." A žába si povzdychne: "Chudák krokodýl, ten se tak těšil."

Další odkazy:

Shannon Elizabeth
Tipy na Partnerské weby
Všehochuť - např. wallpapery, velikonoční a vánoční omalovánky
Doporučené internetové odkazy
Obrázky k vybarvení
Odkazy na partnerské weby
Obrázky k jmeninám, veršovaná přáníčka k svátku
Tipy na užitečné weby
Státní vlajky
Doporučené odkazy
Istanbul city

Děkujeme vám za vaši návštěvu.