Zkratky
Zkratky, co znamená, zkratková slova, akronymy

Dále doporučujeme, technika, zábava, informace

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Životopisy slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Životopisy slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, významné osobnosti, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Poslanec, Pittsburgh Penguins, Politik, Filozof, Rock ‚n‘ Roll, Česká královna, Ministr zahraničí, Olympijští vítězové, Vládce, Druhá světová válka, Režisér, Egypt, Kladno, Diplomat, Washington Capitals, Miliardáři, Žhavé výstřely, Olympijský vítěz, KSČ, New York Rangers, Mim, Kněz, Prezidenti USA, Maršál, Právník, Kancléř, Masový vrah, Trenérka, Císař, Atentát, Poprava, Antropolog, Rakousko-Uhersko, Státník, Němci, Protektorát apod.

Hry pro kluky

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro kluky. Vybírejte z kategorií Závodní moto hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Akční hry, Logické, Postřehové, Sportovní a tak podobně.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Náš tip, technika, zábava, informace

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Klíčová slova: školství, zdarma, internet, cestování, Velikonoční přáníčko Krásné Velikonoce, Super online kvízy, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, zábava, Obrázky k svátku, počítače, Slovník pojmů Co je to?, hyperlinky, Státní prapory všech států

Full HD pozadí ke stažení - tapety na PC zdarma ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Full HD pozadí ke stažení. lze použít v ultrabook, displej, mobil, počítač, tablet, obrazovka počítače, smartphone, monitor, mobilní telefon, notebook, phablet a pro operační systémy Windows 2000, Slackware, Linux Fedora, macOS, Java ME, Windows Me, Microsoft Windows Vista, BlackBerry OS, Mac, Windows 95, Windows 10. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: armáda, válka, zbraně, květiny, sportovní a závodní auta, fantasy, motorky, sportovní wallpapery, Rally, závody aut, free wallpapers, tenisté a tenistky, Formule 1, vesmír, kosmos, velkoměsta a noční život, oceán, moře, pláže, 3D a digitalní abstraktní tapety, ptáci, zvířata, širokoúhlé Full HD widescreen, hmyz a pavouci. Dostupné rozměry 2048x1536, 1600x2560, 1152x864, 1920x1080, 1280x800, 320x568, 1920x1080 Full HD, 1600x900, 1600x1200, 3200x1800, 1152x1920, 1536x2048, 1800x1440, 1024x768, 1366x768, 768x1024 atd.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Super free web games zdarma

Zapařte si super free web games zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Skákací a hopsací gamesky, Sportovní gamesy, Hry s koňmi, Logické hry, Puzzle a skládačky, Vaření a smažení, Holčičí, dívčí hry pro holky, Farmářské hry, Letecké simulátory, Arkády a plošinovky, Strategické onlinovky, Oblíkačky, Barbie hry, Adventury, Omalovánky, Oddechové hry, Deskovky, Adventní, vánoční hry, Hannah Montana, Auta a závodní, Karetní hry - solitaire apod.

World wide web, internet, technika, zábava, informace

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako značky upravující přednost, informativní provozní značení, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, výstražné značky, zahraniční značky, vodorovné značení apod.

Vtipné texty, ftipy, frky, fórky, černý humor, fóry

Chcete si zlepšit náladu? Vtipné texty, ftipy, frky, fórky, černý humor, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O ženách, Vtipy o Bohu, Vtipy o doktorech, Vtípky o blondýnkách, Frky o tchýních, O Slovácích, O ekonomech, O Windows, Frky, vtipy, vtípky, O Somálcích, Vtipné hádanky, O důchodcích, Vtipy o cikánech, Vtipy o policajtech, O Němcích, O mužích, Vtipy o Pepíčkovi, O zvířátkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O škole, O gayích a homosexuálech apod.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Keywords:Slovník pojmů Co je to?, kuriozity, V, Full HD tapety ke stažení, Pěkná blahopřání k Velikonocům, Kliparty zdarma, zadarmo, pro dospělé, Omalovánka s velikonočním zajíčkem, F, V, Federace USA

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Wallpapers na PC ke stažení - pC pozadí pro Windows

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapers na PC ke stažení. lze použít v phablet, monitor, PC, tablet, notebook, mobil, mobilní telefon, ultrabook, smartphone, počítač, obrazovka počítače a pro operační systémy Mac, Windows Me, Linux Fedora, macOS, Windows 95, Windows 7, Red Hat Linux, BlackBerry OS, SUSE Linux, Apple iOS (iPhone), OSX. Obrázky na PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: velkoměsta a noční život, tenisté a tenistky, květiny, fantasy, ptáci, sportovní wallpapery, širokoúhlé Full HD widescreen, motorky, sportovní a závodní auta, Rally, závody aut, free wallpapers, fraktály, oceán, moře, pláže, nature - příroda, zvířata, hmyz a pavouci, Formule 1, 3D a digitalní abstraktní tapety. Zvolte si z rozměrů 1440x2560, 1080x1800, 1600x900, 1080x1920, 768x1024, 1440x900, 2048x1536, 1600x2560, 2048x1080, 393x786, 1280x720, 1152x1920, 360x720, 1024x600, širokoúhlé 1366x768, 1800x1440 atd.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, výstražné značky, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky apod.

Síť, technika, zábava, informace

Adventní magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční zábava, vánoční přání, vánoční dárky, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vánoční stromek, Monitor, Vánoční svícen, Pro děti, Třásně, Strom, Plocha, Ostrava, Drážďany, Vánoční dekorace, Koleda, Vánoční svařák, Jesličky, Papírový vánoční stromek, Láska nebeská, SMS, Vánoční ubrusy, Vánoce, Bramborový salát, Vánoční koledy, Sněhulák, Vinná klobása, Nový rok, Borovice, Štóla, Píseň, Zima, Keramický adventní věnec, Jmenovky, Korálky, Filmy apod.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Klíčová slova: Vlajky spojených států amerických, volný čas, V, Velikonoční přáníčka pro vaše blízké, linky, humor, Seznam vlajek měst České republiky, Obrázek červené vajíčko, odkazy, multimédia, Nejhranější hry online, internetové stránky

Hry pro kluky

Vyzkoušejte hry pro kluky Vybírejte z kategorií Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry, Sportovní, Klasické, parkování - parkovačky, Strategie, Logické, Karetní, Bojové online gamesy, Oddechové, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Velikonoční hry a podobně.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Internet, síť, technika, zábava, informace

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako psychologie, osobnosti, hanlivé až sprosté přezdívky, politika, herectví, herci a herečky, národnost, přezdívky, fikce a fantasy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, státní správa, rodinné vztahy, podnikání a podnikatelé, politici, umělci, školství, záliby, vlastnosti, nadpřirozené osoby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, poruchy, mytologie, historie, sport, filozofie atd.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Seznam přípon a koncovek souborů

Velký Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak vytvořit, v čem upravit, v čem spustit, jak převést, jak přehrát, kterak editovat, čím prohlížet, čím zobrazit, jak exportovat, jak otevřít soubory následujících typů: grafiku, obrazy disků, písma, fonty, zdrojové kódy programovacích jazyků, hudební audio soubory, konfigurační soubory, internet a web, spustitelné soubory, dokumenty, šablony dokumentů, komprimace dat, systémové soubory apod.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Klíčová slova: Pozadí na PC zdarma ke stažení, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, webové stránky, Anastacia, odkaz, Wallpapers na PC ke stažení, zajímavosti, Velikonoční tapetka na plochu, Adventní magazín, weby, Super free web games zdarma

Hry pro kluky

Vyzkoušejte hry pro kluky Vybírejte z kategorií Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry, Sportovní, Klasické, parkování - parkovačky, Strategie, Logické, Karetní, Bojové online gamesy, Oddechové, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Velikonoční hry a podobně.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Informace, technika, zábava, informace

Full HD tapety ke stažení - pC tapety pro Windows

Také doporučujeme: Full HD tapety ke stažení. můžete využít v monitor, PC, mobilní telefon, displej, phablet, tablet, obrazovka počítače, smartphone, ultrabook, mobil, počítač a pro operační systémy SUSE Linux, OSX, Linux Ubuntu, Lubuntu, macOS, Windows 2000, BlackBerry OS, Windows Me, Windows 10 Mobile, Windows NT, Windows 98. Wallpapers na plochu počítače z kategorií květiny, kytky, wallpapery, 3D a Abstraktní, moře, oceány, pláže, Velikonoce - velikonoční tapety, budovy a stavby, dopravní prostředky, motorky, motocykly, vesmír, planety, galaxie, voda a bubliny, psi a štěňátka, operační systémy, Windows, zvířata, rostliny, auta, příroda, krajina, letadla, vojenské Army tapety a zbraně, adventní a vánoční tapety, hry a herní wallpapery. Stahujte ve velikostech 1536x2048, 375x667, 1280x1024, 375x812, 1152x1920, 2560x1440, 1536x2560, širokoúhlé 1366x768, 854x480, 1024x768, 1366x1024, 360x720, 2560x1600, 412x846, 1600x900, 800x600 atd.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Super online flash hry

Doporučujeme super online flash hry Hry jsou rozdělené kategorií: Relaxační hry, Hry pro dva hráče, Brutální krvavé hry, Bojové hry, Závody aut, Strategie, Hry pro děti, Karetní hry, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Pro dívky, Postřehové hry, Logické hry, Střílečky, Animace, Adventury a tak dále.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, online testy a kvízy atd.

Klíčová slova: Hry pro dívky online, doporučujeme, URL, Kliparty pro Office, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Christina Aguilera, Nejlepší školní testy a kvízy, K, zdroje informací, Super online flash hry, Nejlepší hry pro dívky, Státní prapory všech států, Velikonoční hra chytání vajíček,

Několik fórů na závěr. Vtip Plán: Jestliže jde vše podle plánu, stala se někde chyba.

Když Tě holka nemá ráda, stačí prdel kamaráda.

"Karle, vy jste fakt divná rodina, ty jsi homosexuál, brácha je teplej, táta je na kluky, je u vás vůbec někdo na ženský?" "Jo je, ségra!"

Další odkazy:

Naše tipy
Velikonoční přáníčko
Tipy na zajímavé weby
Veršované sms přání Veselé Velikonoce
Partnerské weby
Tapeta Ježíš na plochu
Zajímavé internetové odkazy
Velikonoční přání: Běží malý zajíček
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.