Zkratky
Zkratky, co znamená, zkratková slova, akronymy

Dále doporučujeme, důležité informace a zábava pro volný čas

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Moudra, motta, aforismy, rčení, hlášky, úsloví, výroky

Slavné citáty, Moudra, motta, aforismy, rčení, hlášky, úsloví, výroky, . V této rozsáhlé kolekci naleznete moudra o dětech, hlášky o alkoholu, citáty o kráse, citáty o víře, citáty o neštěstí, citáty o zdraví, citáty o lži, citáty o dobru, citáty o rozumu, citáty o smutku, přísloví o naději, citáty o bohatství, citáty o lásce, citáty o smrti, citáty o bohu, citáty o penězích, citáty o nenávisti, citáty o člověku, citáty o životě, citáty o štěstí od různých známých osobností.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak exportovat, v čem upravit, kterak editovat, čím zobrazit, čím prohlížet, jak otevřít, jak vytvořit, jak importovat, jak převést, v čem spustit, jak spustit následující typy souborů: internet a web, spustitelné soubory, dokumenty, grafiku, koncovky souborů, šablony dokumentů, hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, konfigurační soubory, písma, fonty, komprimace dat apod.

Internet, síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako zelenina, láska, halloween, ptáci, zvířata, nápoje, věda, přístroje, smajlíci a emotikony, auta, hudba, dopravní prostředky, muži, náboženství, sport, jídlo a nápoje, ovoce, ženy a dívky, stavby, osobnosti a lidé, symboly, hmyz, Vánoce a Advent atd.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako muži, halloween, ptáci, smajlíci a emotikony, jídlo a nápoje, přístroje, osobnosti a lidé, nástroje a přístroje, zvířata, auta, ženy a dívky, mapy, Velikonoce, velikonoční kliparty, věda, hmyz, symboly, stavby, dopravní prostředky, náboženství, sport, zelenina, ovoce, květiny atd.

Klíčová slova: počítače, Kliparty pro Office, Webové online testy zdarma, Prapory regionů a království, Obrázky a kliparty zdarma ke stažení, Superhry a hry online zdarma, pro děti, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Jessica Simpson, Superhry a hry online zdarma, doporučujeme, webovky, zadarmo

Webové online hry zdarma

Zkuste webové online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Logické, Závodní, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, Klasické, Oddechové, Pro dívky, Strategie, Karetní, Vánoční online hry a podobně.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Online vánoční magazín - vánoční web

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Online vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční koledy, vánoční zábava, vánoční dekorace atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vánoční světýlka, Vánoční svícen, Tiskárna, Německy, Wallpaper, Ježíš Kristus, Špalda, Vánoční hvězda, Adventní věnec, Ježíšek, bezlepkové cukroví, Text, Kapr, Linux, Tichá noc, Jídlo, Jmenovka, Keramický adventní věnec, Píseň, Vídeňský punč, Vánoce, Monitor, Lindt, Kinder, Lego, Rumové řezy, Dárky, Bramborový salát, Jmelí, Kuba, Jarmark apod.

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Vtipné texty, černý humor, fórky, ftipy, vtípky, kameňáky

Potřebujete se uvolnit? Vtipné texty, černý humor, fórky, ftipy, vtípky, kameňáky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Chucku Norrisovi, O Slovácích, Vtipné hádanky, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o doktorech, Vtipy o Bohu, Vtipy o policajtech, O škole, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O zvířátkách, O Němcích, O Windows, Frky ze života, O ženách, O důchodcích, Frky, vtipy, vtípky, O mužích, Frky o tchýních, O ekonomech, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o cikánech apod.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Keywords:V, internetové stránky, M, Vše o Vánocích, Sexy Gábina Partyšová, weby, cestování, URL, Shakira, Nejlepší online hry zdarma, výukové pomůcky, Nejlepší hry pro dívky

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Superhry a hry online zdarma

Běžte na superhry a hry online zdarma. Vybírejte z kategorií Stolní hry a deskovky, Akční hry, Postřehové, Relaxační onlinovky, Logické, Sportovní, Bojové gamesy, Karetní hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Nejlepší online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme nejlepší online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Hry pro dva hráče, Adventury, Relaxační hry, Karetní hry, Logické hry, Hry pro děti, Brutální krvavé hry, Postřehové hry, Sportovní hry, Akční hry, Bojové hry, Závody aut, Skákačky a hopsačky, Animace, Strategie, Pro dívky a tak dále.

Hry pro dívky online

Zkuste hry pro dívky online . V této jedinečné sbírce naleznete Postřehové hry, Sportovní hry, Hry pro dva hráče, Akční hry, Hry pro děti, Střílečky, Závody aut, Logické hry, Brutální krvavé hry, Animace, Karetní hry, Adventury, Bojové hry, Pro dívky, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry a tak dále.

Klíčová slova: M, Přehled souborových přípon, hyperlinky, Přáníčka a pěkné obrázky k jmeninám zdarma ke stažení, volný čas, školství, Vlajky měst České republiky, Elisha Cuthbert, info, zeměpis, tipy, internet

Vlajky amerických států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky amerických států USA. Zde naleznete například vlajky států Connecticut, Colorado, Indiana, Montana, Utah, Kalifornie, New Jersey, Mississippi, Minnesota, Nebraska, Oklahoma, Severní Dakota, Illinois, Louisiana, Delaware, Georgie, Wyoming, Florida, Nevada, Severní Karolína, Missouri, Kentucky, Rhode Island, Maine, Michigan, Oregon atd.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, regionů Francie, polských vojvodství atd.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

World wide web, internet, důležité informace a zábava pro volný čas

Vše o Vánocích - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vše o Vánocích. Tématické články jsou z kategorií vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční zábava, vánoční dárky, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční filmy atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Řetězy, Vánoční stromek, Papírový vánoční stromek, Osvětlení, Linux, Santa Claus, Košíčky, Adventní kalendář, Brambořík, Přáníčko, Vánoční hvězda, Ostrava, Skleněné ozdoby, Keramický adventní věnec, Štěstí, Omalovánky, Perníčky, Vánoční filmy, Ohňostroj, bezlepkové cukroví, Štědrý večer, Rumové řezy, Atmosféra, Tichá noc, Vánoční ozdoby, Přání, Vinná klobása, Pro děti, Tisk, Smrk, Jídlo apod.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z regionů Francie, polských vojvodství, krajů České republiky, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Klíčová slova: Přehled přípon a koncovek souborů, F, F, Mary-Kate Olsen, Super online flash hry, webové stránky, kuriozity, Cristiano Ronaldo football, Tapety na PC zdarma ke stažení, Biografie slavných osobností, PC pozadí pro Windows

Vlajky amerických států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky amerických států USA. Zde naleznete například vlajky států Connecticut, Colorado, Indiana, Montana, Utah, Kalifornie, New Jersey, Mississippi, Minnesota, Nebraska, Oklahoma, Severní Dakota, Illinois, Louisiana, Delaware, Georgie, Wyoming, Florida, Nevada, Severní Karolína, Missouri, Kentucky, Rhode Island, Maine, Michigan, Oregon atd.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, regionů Francie, polských vojvodství atd.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Prapory českých měst

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Prapory českých měst. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Zlínský kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj apod.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: nástroje, politika, jídlo, náboženství a křesťanství, chemie, zkratky, software, zločin a právo, nápoje, rostliny, cestování, lékařství a medicína, psychologie, sport, latina, stavebnictví, materiály, filozofie, příroda, věda, kultura, technika, fyzika, školství atd.

Klíčová slova: multimédia, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, odkazy, odkaz, Webové html5 hry zdarma, Neoficiální stránky o městu Plzeň, Seznam zkratek a akronymů, Prapory českých měst, Stručný encyklopedický slovník, zdroje informací, Vlajky amerických států USA, Webové online hry zdarma, Obrázky na plochu jídlo, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Kuře: Víte, kdy naposledy kuře pípne? V obchodě u pokladny.

Sakra bouřka, pojď schováme se pod ten smrk …

Kynologie: Jaký je rozdíl mezi blondýnkou v přechodu a pitbullem? .... Rtěnka.

Další odkazy:

Úspory vody, tepla, eletřiny
Naše tipy na zajímavé stránky
HTML Online browser games
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Jak spořit a vytvářet úspory?
Odkazy na užitečné webové stránky
Cristiano Ronaldo football
Partnerské internetové stránky
Panama
Tipy na Partnerské weby
Tenis wallpapers

Děkujeme vám za vaši návštěvu.