Zkratky
Zkratky, co znamená, zkratková slova, akronymy

Tipy na zajímavé weby, cestování, zábava i hry

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Super online kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste super online kvízy. Mj. na webu naleznete hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek atd.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

World wide web, internet, cestování, zábava i hry

Pozadí na PC ke stažení - tapety na plochu PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Pozadí na PC ke stažení. vhodné pro mobilní telefon, smartphone, monitor, obrazovka počítače, tablet, phablet, mobil, PC, ultrabook, počítač, notebook a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Linux Ubuntu, Windows 10, Windows Me, Windows 95, macOS, Linux Fedora, OSX, Java ME, FreeBSD, Windows 10 Mobile. Tapety na PC z kategorií free wallpapers, hmyz a pavouci, motorky, oceán, moře, pláže, květiny, 3D a digitalní abstraktní tapety, širokoúhlé Full HD widescreen, ptáci, fantasy, vesmír, kosmos, sportovní a závodní auta, sportovní wallpapery, tenisté a tenistky, armáda, válka, zbraně, Formule 1, zvířata, velkoměsta a noční život, flóra, stromy. Vyberte si rozměr z širokoúhlé 1366x768, 360x720, 360x760, 800x600, 2160x3840, 1600x900, 393x786, 1440x960, 1920x1440, 2560x1440, 375x812, 1366x768, 800x1280, 1366x1024, 1280x854, 1600x2560 atd.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Klíčová slova: cestování, Přehled států světa a jejich vlajek, M, A, Lithuania, Dopravní značky, pro dospělé, info, Chelsea Football Club, hyperlinky, Super online kvízy, Webové online hry zdarma, Kliparty zdarma

Vlajky států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Florida, Delaware, Kentucky, Pensylvánie, Havaj, Kansas, Západní Virginie, Georgie, Vermont, Indiana, Maine, Montana, Aljaška, Kalifornie, Illinois, Jižní Karolína, Massachusetts, Arizona, Severní Karolína, Connecticut, Jižní Dakota, Idaho, Nebraska, Tennessee, Arkansas, New York atd.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, regionů Francie atd.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Vlajky států obrázků

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států obrázků. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy jižní Ameriky, evropské země a státy, země střední Asie, země Severní Ameriky, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země Afriky, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země jižní Asie apod.

Keywords:Online biografie, životopisy osobností, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, URL, Životopisy osobností, Obrázek Fitness, Pozadí na PC ke stažení, internet, Wallpapers na PC ke stažení, Online omalovánka zajíčci, Super free web games zdarma, Slovník pojmů Co je to?, Přehled souborových přípon

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: nadpřirozené osoby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politici, herectví, herci a herečky, podnikání a podnikatelé, rodinné vztahy, přezdívky, národnost, mytologie, záliby, osobnosti, panovníci, prezidenti, králové a círaři, sport, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, filozofie, fikce a fantasy, žurnalisté a novináři, profese a zaměstnání, vlastnosti, státní správa, politika, psychologie, lékařství, školství atd.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Onlinovky zdarma

Všem hráčům doporučujeme onlinovky zdarma. Vybírejte z kategorií Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Postřehové, Strategie, strategické hry, Sportovní, Akční hry, Logické, Závodní moto hry, Bojové gamesy a tak podobně.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Klíčová slova: Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, odkazy, Vlajky měst a obcí České republiky, Velikonoční omalovánka Velikonoční zajíček, školství, Vlajky států obrázků, výukové pomůcky, Tapety se zvířaty na plochu PC, Webové html5 hry zdarma, weby, multimédia, doporučujeme

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako květiny, náboženství, věda, dopravní prostředky, Velikonoce, velikonoční kliparty, mapy, smajlíci a emotikony, přístroje, Vánoce a Advent, muži, halloween, auta, ženy a dívky, nápoje, symboly, jídlo a nápoje, osobnosti a lidé, stavby, sport, nástroje a přístroje, zelenina, ovoce, hmyz atd.

Informace, cestování, zábava i hry

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy atd.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Anekdoty, fórky, černý humor, vtipné texty, vtípky, frky

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, fórky, černý humor, vtipné texty, vtípky, frky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: anekdoty o politice, židovské anekdoty, vtipné hádanky, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, černý humor, vtipy o blondýnách, murphyho zákony apod.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Klíčová slova: K, internetové stránky, zábava, Vesela textová přáníčka k Velikonocům, Nejlepší školní testy a kvízy, zajímavosti, Přehled vlajek USA, Vlajka Marshallových ostrovů, Nejhranější online hry zdarma, Full HD pozadí na PC, webovky

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako květiny, náboženství, věda, dopravní prostředky, Velikonoce, velikonoční kliparty, mapy, smajlíci a emotikony, přístroje, Vánoce a Advent, muži, halloween, auta, ženy a dívky, nápoje, symboly, jídlo a nápoje, osobnosti a lidé, stavby, sport, nástroje a přístroje, zelenina, ovoce, hmyz atd.

Náš tip, cestování, zábava i hry

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak otevřít, jak přehrát, jak převést, jak importovat, v čem upravit, v čem spustit, jak exportovat, jak konvertovat, jak vytvořit, jak spustit, čím zobrazit soubory těchto typů: hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, obrazy disků, komprimace dat, video soubory, koncovky souborů, dokumenty, šablony dokumentů, systémové soubory, spustitelné soubory, písma, fonty apod.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Tapety na PC zdarma ke stažení - pC pozadí pro Windows

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Tapety na PC zdarma ke stažení. doporučujeme pro notebook, ultrabook, phablet, počítač, mobilní telefon, monitor, displej, PC, mobil, obrazovka počítače, smartphone a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Microsoft Windows Vista, Slackware, Apple iOS (iPhone), Lubuntu, macOS, OSX, Windows 10, Linux Xubuntu, Windows NT, SUSE Linux. Tapety na plochu počítače z kategorií jídlo a nápoje, voda a bubliny, wallpapery, budovy a stavby, zvířata, moře, oceány, pláže, příroda, krajina, květiny, kytky, Velikonoce - velikonoční tapety, auta, adventní a vánoční tapety, psi a štěňátka, vojenské Army tapety a zbraně, dopravní prostředky, sportovní pozadí, operační systémy, Windows, vesmír, planety, galaxie, Roztomilá zvířátka, hry a herní wallpapery, noční města. Dostupná rozlišení jsou 360x640, 1280x768, 800x1280, 1200x1920, 1024x600, 1680x1050, 1920x1200, 800x600, 1024x768, 2048x1080, 854x480, 393x786, 1280x854, hi res 2560x1920, HD 1280x720, 1920x1280 atd.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Klíčová slova: volný čas, Stručný slovník pojmů a termínů, tipy, Online hry pro děti zdarma, kuriozity, Krátká velikonoční báseň, Přehled zkratek a akronymů, webové stránky, odkaz, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Tapety na PC zdarma ke stažení, Online hry zdarma, Vlajka Jugoslávie,

Několik fórů na závěr. Vtip Pozor na Kalouska!: Ministr Kalousek popírá, že by byl za odvoláním šéfa severokorejských ozbrojených sil. "Musel jsem jeho číslo vytočit náhodou," řekl médiím.

Chlapík smrdící jako lihovar se těžce svalil na sedadlo v metru vedle jednoho kněze. Měl flekatou kravatu, stopy jasně červené rtěnky po tvářích a z půlky plnou láhev ginu čouhající v kapse. Vytáhl značně zmuchlané noviny a chvilku v nich četl. Pak se ptá kněze: "Otče, nevíte, co způsobuje artritidu?" "No, myslím, že nadměrná konzumace alkoholu a nevázaný sexuální život." Opilec se s divným výrazem vrátil k novinám a mumlal si něco o nepochopitelných věcech a osudu. Kněz chvilku přemýšlí o tom, co řekl, a pak se opilcovi omlouvá: "Víte, nechtěl jsem být tak tvrdý. Jak dlouho máte artritidu?" "Já ji nemám, ale tady píšou, že ji má papež."

Zkoušky v autoškole: Komisař se ptá žákyně: Popište nám funkci motoru! Mohu vlastními slovy? Samozřejmě. Brm, brrrrmm, brrrmm .....

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Vlajka Jamajky
Doporučené odkazy
Klipart velikonoční kočičky
Naše tipy
Přání ke kulatému výročí
Partnerské weby
Stavil se tu zajíček!
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.