Zkratky
Zkratky, co znamená, zkratková slova, akronymy

Tipy na zajímavé weby, zábava, hry, vzdělávání

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Internet, síť, zábava, hry, vzdělávání

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Nej hry online

Všem hráčům doporučujeme nej hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Závody aut, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Adventury, Logické hry, Stolní a deskové hry, Karetní hry, Strategie, Hry pro dva hráče, Bojové hry, Postřehové hry, Pro dívky, Sportovní hry, Animace, Relaxační hry, Brutální krvavé hry a tak dále.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Klíčová slova: F, Slovník pojmů Co je to?, Full HD pozadí ke stažení, zábava, Blahopřání, gratulace, Seznam vlajek amerických států, Obrázky vlajek měst ČR, Databáze osobností Kdo je to?, Chicago city, humor, linky, URL, počítače

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Zlínský kraj apod.

Superhry a hry online zdarma

Zkuste superhry a hry online zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Brutální krvavé hry, Pro dívky, Hry pro děti, Adventury, Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry, Karetní hry, Střílečky, Akční hry, Logické hry, Závody aut, Postřehové hry, Bojové hry, Relaxační hry, Hry pro dva hráče a tak dále.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Doporučené odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

černý humor, fórky, anekdoty, vtipy, fóry, vtipné texty

Chcete se uvolnit? černý humor, fórky, anekdoty, vtipy, fóry, vtipné texty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o cikánech, O ekonomech, O Němcích, O Slovácích, O Somálcích, O Windows, O zvířátkách, O mužích, Vtipy o Bohu, O manželství, O škole, Frky, vtipy, vtípky, Frky ze života, Vtipné hádanky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky o tchýních, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o policajtech, O gayích a homosexuálech, Vtipy o doktorech, O ženách apod.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Keywords:webové stránky, pro dospělé, Obrázky, kliparty, Webové online testy zdarma, Plzeňský kraj, Nej hry online, tipy, Slovník pojmů Co je to?, Dubai city, Nej hry online, Obrázky vlajek států světa, Webové online hry zdarma

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, rakouských zemí, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie atd.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy atd.

World wide web, internet, zábava, hry, vzdělávání

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Přehled souborových přípon

Rozsáhlý Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, čím prohlížet, jak spustit, jak převést, jak importovat, jak vytvořit, kterak editovat, jak přehrát, v čem upravit, jak exportovat, v čem spustit soubory z následujících kategorií: písma, fonty, komprimace dat, internet a web, obrazy disků, systémové soubory, grafiku, hudební audio soubory, spustitelné soubory, koncovky souborů, konfigurační soubory, video soubory, šablony dokumentů apod.

Klíčová slova: Federace USA, Webové online hry zdarma, V, Paris Saint-Germain PSG, hyperlinky, zdarma, Vše o Vánocích, Obrázková přání k svátku podle jmen, pro děti, doporučujeme, Superhry a hry online zdarma, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Vtípky, fóry, frky, vtipy, černý humor, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Vtípky, fóry, frky, vtipy, černý humor, fórky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipné hádanky, vtipné citáty, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, anekdoty o politice, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, kameňáky, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech apod.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako technika, politika, internet, nemoce, různé, fyzika, ekonomie a ekonomika, hardware, náboženství a křesťanství, jídlo, filozofie, latina, literatura, stavebnictví, chemie, příroda, školství, nápoje, materiály, sport, bankovnictví, matematika, cestování, zkratky atd.

Síť, zábava, hry, vzdělávání

Počítačové tapety pro Windows - obrázky na plochu PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Počítačové tapety pro Windows. jsou vhodná pro notebook, PC, mobil, počítač, displej, obrazovka počítače, ultrabook, tablet, mobilní telefon, smartphone, phablet a pro operační systémy Linux Fedora, Windows 10 Mobile, Windows 7, SUSE Linux, Chrome OS, Linux Ubuntu, Windows Server 2012, Apple iOS (iPhone), Windows Me, Lubuntu, Windows NT. Tapety na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: motorky, motocykly, vesmír, planety, galaxie, hudební tapety, moře, oceány, pláže, adventní a vánoční tapety, psi a štěňátka, sportovní pozadí, letadla, květiny, kytky, příroda, krajina, vojenské Army tapety a zbraně, voda a bubliny, Roztomilá zvířátka, operační systémy, Windows, hry a herní wallpapery, dopravní prostředky, auta, noční města, rostliny, budovy a stavby. Vyberte si rozměr z 1600x900, 2160x3840, 1280x768, 1280x1024, 393x786, hi res 2560x1920, 1152x864, 768x1024, 1280x960, 1600x2560, 1536x864, 2048x1080, 640x480, 360x640, širokoúhlé 1366x768, 320x568 atd.

Seznam vlajek amerických států

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Seznam vlajek amerických států. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Delaware, Arkansas, Severní Dakota, Maryland, Wyoming, Texas, Jižní Karolína, Colorado, Nevada, Nebraska, Florida, Connecticut, Vermont, Mississippi, New York, Oregon, Kentucky, New Jersey, Arizona, Kalifornie, Louisiana, Západní Virginie, Severní Karolína, Aljaška, Utah, Montana atd.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak převést, jak konvertovat, jak otevřít, v čem spustit, čím prohlížet, čím zobrazit, jak exportovat, jak přehrát, jak spustit, jak vytvořit, kterak editovat následující typy souborů: komprimace dat, dokumenty, šablony dokumentů, grafiku, písma, fonty, spustitelné soubory, hudební audio soubory, systémové soubory, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, internet a web, konfigurační soubory apod.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Naleznete zde online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, zajímavosti, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Evropa, info, Dopravní značení, Pozadí na PC, Full-hd wallpapery, obrázky na plochu Windows, Biografie slavných osobností, zdroje informací, webovky

Vtípky, fóry, frky, vtipy, černý humor, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Vtípky, fóry, frky, vtipy, černý humor, fórky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipné hádanky, vtipné citáty, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, anekdoty o politice, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, kameňáky, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech apod.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako technika, politika, internet, nemoce, různé, fyzika, ekonomie a ekonomika, hardware, náboženství a křesťanství, jídlo, filozofie, latina, literatura, stavebnictví, chemie, příroda, školství, nápoje, materiály, sport, bankovnictví, matematika, cestování, zkratky atd.

Náš tip, zábava, hry, vzdělávání

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Federace USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Federace USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Maryland, New Hampshire, Arizona, Illinois, Rhode Island, Virginie, Connecticut, Kalifornie, Oklahoma, Havaj, Severní Karolína, Wyoming, New York, Jižní Dakota, Washington, New Jersey, Wisconsin, Florida, Arkansas, Colorado, Aljaška, Idaho, Minnesota, Georgie, Indiana, Utah atd.

Obrázky vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Obrázky vlajek států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: ostrůvky Oceánie, země střední Asie, země Severní Ameriky, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, země východní Asie, země Afriky, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, evropské země a státy apod.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Klíčová slova: Kliparty pro dokumenty, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, odkazy, školství, Nej hry online, Sexy Jessica Simpson, kuriozity, V, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Onlinovky zdarma, Dopravní značení, multimédia, Arsenal FC, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Nejchytřejší blondýna: Víte, která blondýna je nejchytřejší? Zlatý retrívr.

„Jardo, kdo jsou to ti homosexuálové?” „Karle, když ti to řeknu, vykouříš mi ho?” „Jasně, víš, že nikdy neodmítnu... A co to je teda za lidi, ti homosexuálové?”

Zahrával si se životem, produkoval třaskaviny, bomby plnil dynamitem, rozletěl se do krajiny.

Další odkazy:

Alicia Keys
Linky na partnerské weby
Zlatan Ibrahimović
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Přáníčka k svátku, obrázky a texty k jmeninám
Naše tipy na užitečné weby
Malawi
Zajímavé webové stránky
Kam na výlet?
Odkazy na užitečné webové stránky
Přání k svátku podle jmen, blahopřání k jmeninám

Děkujeme vám za vaši návštěvu.