Zkratky
Zkratky, co znamená, zkratková slova, akronymy

Tipy na zajímavé weby, inspirace pro volný čas

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií země EU, obecné zkratky, zkratky krajů České republiky, fyzikální jednotky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, úřady a ministerstva, politické strany a hnutí, týmy NHL, okresy České republiky, měny, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, geocaching, firmy a společnosti apod.

Online hry zdarma

Zkuste online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Sportovní gamesy, Strategické onlinovky, Vaření a smažení, Vzdělávací a výukové hry, Auta a závodní, Puzzle a skládačky, Akční gamesky, Skákací a hopsací gamesky, online html5 hry, Letecké simulátory, Barbie hry, Arkády a plošinovky, Logické hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hry s koňmi, Karetní hry - solitaire, Adventury, Střílecí hry, Deskovky, Adventní, vánoční hry, Hannah Montana apod.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Síť, inspirace pro volný čas

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Počítačové tapety pro Windows - full HD tapety na PC zdarma

Také doporučujeme: Počítačové tapety pro Windows. můžete využít v monitor, mobilní telefon, smartphone, tablet, obrazovka počítače, phablet, počítač, displej, mobil, PC, ultrabook a pro operační systémy Windows 7, Lubuntu, Mac, Windows NT, Java ME, Windows 95, Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows Vista, Windows 10, Windows 2000, Linux Mint. Full HD pozadí ke stažení jsou rozdělené kategorií: sportovní wallpapery, Rally, závody aut, tenisté a tenistky, širokoúhlé Full HD widescreen, fantasy, zvířata, ptáci, květiny, vesmír, kosmos, free wallpapers, armáda, válka, zbraně, hmyz a pavouci, nature - příroda, motorky, flóra, stromy, Formule 1, fraktály, oceán, moře, pláže. Vyberte si rozměr z 1800x1440, 1152x864, 2560x1440, 800x1280, 360x760, HD 1280x720, 640x480, 750x1334, 1920x1280, 2560x1600, 1920x1200, 854x480, 1440x960, 412x846, Full HD 1080x1920, 1600x1200 atd.

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako Vánoce a Advent, mapy, muži, sport, ovoce, stavby, nástroje a přístroje, náboženství, ptáci, hudba, symboly, zvířata, rostliny, květiny, Velikonoce, velikonoční kliparty, láska, jídlo a nápoje, věda, auta, dopravní prostředky, ženy a dívky, osobnosti a lidé, přístroje atd.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, Vlajky amerických států USA, Obrázky, kliparty, Obrázky na plochu PC, Obrázková a textová blahopřání k Velikonocům, doporučujeme, Americké federální vlajky, Nejhranější hry online, Velikonoční blahopřání: Hody, hody, doprovody, Full HD tapety na PC, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Webové online testy zdarma

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, čím zobrazit, kterak editovat, jak spustit, v čem upravit, jak otevřít, jak importovat, čím prohlížet, jak přehrát, jak konvertovat, jak exportovat soubory z následujících kategorií: obrazy disků, spustitelné soubory, konfigurační soubory, grafiku, písma, fonty, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, šablony dokumentů, internet a web, systémové soubory, video soubory, hudební audio soubory apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Frky, kameňáky, anekdoty, vtipné texty, černý humor, fóry

Chcete si zlepšit náladu? Frky, kameňáky, anekdoty, vtipné texty, černý humor, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipné hádanky, O Chucku Norrisovi, O zvířátkách, O Windows, O důchodcích, O gayích a homosexuálech, O Slovácích, O škole, O ekonomech, Frky ze života, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o doktorech, O manželství, Vtipy o policajtech, Vtipy o Bohu, Vtipy o cikánech, Frky o tchýních, Frky, vtipy, vtípky, O Somálcích, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Pepíčkovi apod.

Náš tip, inspirace pro volný čas

Americké federální vlajky

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Americké federální vlajky. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Západní Virginie, Virginie, Maine, Louisiana, Severní Karolína, Wisconsin, Oklahoma, Wyoming, Kalifornie, New Hampshire, Colorado, Rhode Island, Tennessee, Massachusetts, Utah, Maryland, Missouri, Oregon, Jižní Dakota, Nové Mexiko, Michigan, Mississippi, Havaj, New York, Nevada, Washington atd.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Prapory českých měst

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Prapory českých měst. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Pardubický kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj apod.

Keywords:zajímavosti, weby, webovky, zdarma, Halle Berry, Online biografie, životopisy osobností, Prapory českých měst, hyperlinky, Obrázky na plochu jídlo, Super online kvízy, Online vánoční webzine, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Kameňáky, černý humor, fóry, anekdoty, vtípky, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, černý humor, fóry, anekdoty, vtípky, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako kameňáky, vtipné básničky, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, černý humor, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, vtipné hádanky apod.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Aforismy, hlášky, moudra, motta, moudrosti, úsloví, rčení

Citáty slavných, Aforismy, hlášky, moudra, motta, moudrosti, úsloví, rčení, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o penězích, citáty o přátelství, citáty o ženách, hlášky o alkoholu, moudra o dětech, citáty o kráse, citáty o rozumu, citáty o dobru, citáty o nenávisti, citáty o manželství, citáty o štěstí, citáty o lásce, citáty o lži, citáty o zlu, citáty o bohatství, citáty o víře, citáty o neštěstí, citáty o bohu, citáty o smrti, citáty o životě od různých známých osobností.

Onlinovky zdarma

Doporučujeme onlinovky zdarma Vybírejte z kategorií Střílečky, parkování - parkovačky, Klasické, Pro dívky, Strategie, Karetní, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Závodní, Vánoční online hry, Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, Sportovní, Bojové online gamesy, Stolní hry a deskovky a podobně.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Klíčová slova: internetové stránky, Nej hry online, Slovník pojmů Co je to?, Velikonoční blahopřání Hody, hody, doprovody, zdroje informací, školství, Kliparty pro dokumenty, Obrázek strašidelné vajíčko, internet, Hry pro kluky, Onlinovky zdarma, zadarmo

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Hry pro kluky

Vyzkoušejte hry pro kluky Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Karetní hry - solitaire, Adventury, Hry s koňmi, Letecké simulátory, Deskovky, Adventní, vánoční hry, Vzdělávací a výukové hry, Oddechové hry, Auta a závodní, Skákací a hopsací gamesky, Střílecí hry, Akční gamesky, online html5 hry, Puzzle a skládačky, Strategické onlinovky, Oblíkačky, Barbie hry, Farmářské hry, Arkády a plošinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hannah Montana apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako počítače, fyzika, jídlo, stavebnictví, internet, bankovnictví, náboženství a křesťanství, školství, cestování, nástroje, chemie, psychologie, technika, účetnictví, ekonomie a ekonomika, nápoje, český jazyk, sport, zkratky, latina, zločin a právo, nemoce, software, politika atd.

Informace, inspirace pro volný čas

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: zločin a právo, státní správa, umělci, poruchy, záliby, psychologie, politika, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politici, profese a zaměstnání, křesťanství, osobnosti, rodinné vztahy, vlastnosti, panovníci, prezidenti, králové a círaři, sport, lékařství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, historie, nadpřirozené osoby, školství, věda, mytologie, národnost atd.

Online vánoční webzine - vše o Vánocích

Vánoce za dveřmi? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom se podívejte Online vánoční webzine. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční stromeček, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční koledy atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Tablet, Vinná klobása, Vánoční punč, Vánoční kaktus, Tichá noc, Květiny, Anděl, Umělý vánoční stromek, Adventní kalendář, Pokrmy, Vánoční svícen, Cesmína, Santa, Štóla, Stromeček, Brambořík, Keramický adventní věnec, Rumové řezy, Milka, Václavské náměstí, Zdraví, Německy, Plocha, Přáníčko, Blahopřání, Ježíšek, LED svíčky, Linecká kolečka, Vánoční koule, Vánoční svařák, Striezelmarkt apod.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Nejhranější hry online

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme nejhranější hry online . Naleznete zde Logické, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Oddechové, Vánoční online hry, Klasické, Sportovní, Pro dívky, Bojové online gamesy, Strategie, Závodní, Hry na vaření a smažení a podobně.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Klíčová slova: Databáze osobností Kdo je to?, počítače, pro dospělé, Textová velikonoční blahopřání, volný čas, linky, cestování, Blahopřání nejen k narození miminka, A, K, K

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Hry pro kluky

Vyzkoušejte hry pro kluky Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Karetní hry - solitaire, Adventury, Hry s koňmi, Letecké simulátory, Deskovky, Adventní, vánoční hry, Vzdělávací a výukové hry, Oddechové hry, Auta a závodní, Skákací a hopsací gamesky, Střílecí hry, Akční gamesky, online html5 hry, Puzzle a skládačky, Strategické onlinovky, Oblíkačky, Barbie hry, Farmářské hry, Arkády a plošinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hannah Montana apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako počítače, fyzika, jídlo, stavebnictví, internet, bankovnictví, náboženství a křesťanství, školství, cestování, nástroje, chemie, psychologie, technika, účetnictví, ekonomie a ekonomika, nápoje, český jazyk, sport, zkratky, latina, zločin a právo, nemoce, software, politika atd.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Klíčová slova: Státní vlajky zemí, URL, Nejlepší zeměpisné kvízy, F, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Pěkné vektorové kliparty s velikonočními motivy ke stažení, M, Počítačové tapety pro Windows, Online biografie, životopisy osobností, webové stránky, Vlajky zemí světa, Nejhranější online testy a kvízy, Velikonoční blahopřání, texty, obrázky ke stažení, 4

Několik fórů na závěr. Vtip Oči - okno do...?: Co uvidíme, podíváme-li se blondýnce do očí? Vnitřní stěnu týla.

Brankář přijede k trenérovi a stěžuje si mu na indiánského spoluhráče: „Já nejsem žádný rasista, trenére, ale opravdu už se to s ním nedá vydržet - začal po mně střílet puky lukem!”

V parku stojí socha děvčete a hocha. S neskrývanou rozkoší každou noc tu sousoší.

Další odkazy:

Přáníčko Velikonoce jsou tady!
Linky na partnerské weby
Velikonoční vajíčko k vybarvení
Naše tipy na užitečné weby
Velikonoční omalovánka Zajíček s vajíčky
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Velikonoční pozadí na plochu kuřátka
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Velikonoční pozadí na plochu s králíčkem
Tipy na užitečné weby
Obrázek Velikonoční slepička

Děkujeme vám za vaši návštěvu.