Zkratky
Zkratky, co znamená, zkratková slova, akronymy

Partnerské weby, cestování, hry, zábava

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. Mj. na webu naleznete online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Tapety na plochu počítače - obrázky ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Tapety na plochu počítače. jsou vhodná pro mobilní telefon, PC, obrazovka počítače, počítač, monitor, ultrabook, notebook, phablet, displej, mobil, tablet a pro operační systémy Windows Me, Windows 2000, Windows 10 Mobile, Linux Ubuntu, Mac, Microsoft Windows Vista, Windows 10, Linux Fedora, FreeBSD, OSX, Windows Server 2012. Full HD pozadí ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: ptáci, tenisté a tenistky, free wallpapers, širokoúhlé Full HD widescreen, vesmír, kosmos, zvířata, květiny, sportovní a závodní auta, armáda, válka, zbraně, fraktály, Rally, závody aut, velkoměsta a noční život, hmyz a pavouci, Formule 1, sportovní wallpapery, fantasy, motorky, nature - příroda. Dostupná rozlišení jsou 1080x1800, 1680x1050, 854x480, 3200x1200, 375x667, 1920x1200, 2560x2048, 2048x1536, 1536x2048, HD 1280x720, 1366x768, širokoúhlé 1366x768, 393x786, 360x720, 1440x900, 412x846 atd.

Full HD tapety ke stažení - pC tapety pro Windows

Máme pro Vás tip! Zkuste Full HD tapety ke stažení. vhodné pro displej, počítač, phablet, notebook, tablet, obrazovka počítače, PC, ultrabook, mobil, monitor, smartphone a pro operační systémy Linux Ubuntu, FreeBSD, macOS, Windows Server 2012, Linux Fedora, Microsoft Windows 8, Windows 10 Mobile, Microsoft Windows Vista, Apple iOS (iPhone), Linux Xubuntu, Windows 95. Wallpapers na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: motorky, motocykly, vesmír, planety, galaxie, hry a herní wallpapery, jídlo a nápoje, letadla, moře, oceány, pláže, dopravní prostředky, operační systémy, Windows, wallpapery, hudební tapety, voda a bubliny, 3D a Abstraktní, rostliny, adventní a vánoční tapety, květiny, kytky, sportovní pozadí, auta, budovy a stavby, příroda, krajina, vojenské Army tapety a zbraně. Zvolit si můžete rozměry 1800x1440, 1440x900, 1600x900, 1440x2560, širokoúhlé 1366x768, 375x812, 2048x1080, 800x600, 1152x864, 360x720, 1280x768, 1536x2048, 1280x1024, 750x1334, 1600x2560, 393x786 atd.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Klíčová slova: doporučujeme, Městské a obecní prapory obcí ČR, Nejlepší zeměpisné kvízy, webové stránky, Velikonoční texty, obrázky, přáníčka pro vaše blízké, Hry pro nejmenší online, výukové pomůcky, volný čas, Moravskoslezský kraj, Počítačové tapety pro Windows, Databáze osobností Kdo je to?, hyperlinky, zdarma

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Zahrajte si nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy atd.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Kameňáky, vtipy, vtípky, anekdoty, frky, vtipné texty

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, vtipy, vtípky, anekdoty, frky, vtipné texty. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Slovácích, O manželství, O Chucku Norrisovi, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, O gayích a homosexuálech, Frky ze života, Vtipy o Bohu, O Windows, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipné hádanky, Frky, vtipy, vtípky, O ekonomech, O Somálcích, O mužích, O ženách, O škole, Frky o tchýních, Vtipy o policajtech, O zvířátkách, O důchodcích apod.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Mj. na webu naleznete cizí jazyky, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako profese a zaměstnání, psychologie, nadpřirozené osoby, rodinné vztahy, vlastnosti, mytologie, státní správa, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, záliby, věda, hanlivé až sprosté přezdívky, žurnalisté a novináři, školství, osobnosti, křesťanství, politika, poruchy, herectví, herci a herečky, umělci, filozofie, podnikání a podnikatelé, sport, národnost atd.

Keywords:Pozadí na plochu počítače, P, Přehled formátů souborů, Nejhranější hry online, Download music, mp3, movies, videos, Webové online hry zdarma, K, internet, Obrázek kuřátka s vejci, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, F, internetové stránky

Nejlepší hry pro dívky

Všem hráčům doporučujeme nejlepší hry pro dívky. Naleznete zde Bojové gamesy, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Akční hry, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Postřehové, Logické a tak podobně.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom navštivte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Hudba, Kladno, Američané, Textařka, Francie, Česká královna, Prezidenti USA, Washington Capitals, Hejtman, Historik, Podnikatelé, Gymnasté, Olympijští vítězové, Čech, Malíř, Protektorát, Rakousko-Uhersko, Nobelova cena, Antropolog, Básník, Country, Nežijící, Dallas Stars, New York Rangers, Komunista, Slovenští prezidenti, Atentát, Voják, Vůdce, Němci, Žijící, Scénárista, Kancléř, Státník, Archivář, Normalizace apod.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Síť, cestování, hry, zábava

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: firmy a společnosti, vojenské hodnosti, politické strany a hnutí, měny, fyzikální jednotky, geocaching, země EU, mezinárodní organizace, hudební zkratky, obecné zkratky, úřady a ministerstva, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL, internetové domény 1. řádu apod.

Motta, moudrosti, bonmoty, hlášky, výroky, moudra, přísloví

Slavné citáty, Motta, moudrosti, bonmoty, hlášky, výroky, moudra, přísloví, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o člověku, citáty o štěstí, citáty o přátelství, hlášky o alkoholu, citáty o bohu, citáty o rozumu, citáty o neštěstí, citáty o ženách, citáty o odvaze, citáty o smrti, citáty o víře, citáty o smutku, citáty o bohatství, citáty o kráse, citáty o lži, citáty o manželství, citáty o nenávisti, moudra o dětech, přísloví o naději, citáty o penězích od různých známých osobností.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Klíčová slova: zábava, Tapety na plochu počítače, Super online flash hry, Obrázek zlaté kuřátko, webovky, Online adventní magazín, Online testy a kvízy zdarma, Texty a obrázky k Velikonocům, odkazy, Seznam vlajek měst České republiky, Online testy zdarma bez registrace, Nejlepší hry pro dívky

Super online flash hry

Vyzkoušejte super online flash hry Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Relaxační hry, Bojové hry, Stolní a deskové hry, Závody aut, Hry pro dva hráče, Adventury, Střílečky, Pro dívky, Karetní hry, Akční hry, Hry pro děti, Sportovní hry, Animace, Logické hry, Brutální krvavé hry, Strategie a tak dále.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, výstražné značky, dopravní zařízení apod.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Online biografie, životopisy osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom navštivte Online biografie, životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií sportovci a sportovkyně, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. AIDS, Žhavé výstřely, Prezident USA, Habsburkové, Ital, New Jersey Devils, Kancléř, Herec, Rétorika, Ministr zahraničí, Francouz, První republika, Normalizace, Malíř, Francie, Slovák, Básníci, Američan, Dallas Stars, Hejtman, Pop, Česká královna, Filozof, Imitátor, Český slavík, Rock ‚n‘ Roll, Kladno, Pedagog, Brno, Protektorát, Charta 77, Manýrismus, Hudba, Vůdce, Továrník, Zavražděn apod.

Nejhranější online hry zdarma

Doporučujeme nejhranější online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Závodní, Logické, Bojové online gamesy, Pro dívky, Vánoční online hry, Oddechové, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Strategie, Karetní a podobně.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Klíčová slova: Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, pro děti, Dopravní značky, Význam Velikonoc, Hry pro kluky, pro dospělé, Americké federální vlajky, Nigeria, V, linky, zdroje informací

Super online flash hry

Vyzkoušejte super online flash hry Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Relaxační hry, Bojové hry, Stolní a deskové hry, Závody aut, Hry pro dva hráče, Adventury, Střílečky, Pro dívky, Karetní hry, Akční hry, Hry pro děti, Sportovní hry, Animace, Logické hry, Brutální krvavé hry, Strategie a tak dále.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Hry pro nejmenší online

Zahrajte si hry pro nejmenší online. V této rozsáhlé kolekci naleznete Akční hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Logické, Sportovní, Závodní moto hry, Karetní hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Klíčová slova: zadarmo, Americké federální vlajky, multimédia, cestování, odkaz, Pojem Paškál, tipy, kuriozity, Přehled zkratek a akronymů, Přehled státních vlajek států světa, Obrázky, kliparty, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Velikonoční obrázky zdarma ke stažení,

Několik fórů na závěr. Vtip Neřííkej hop...: Jestliže lékař pojmenuje tvou nemoc, neznamená to ještě, že ví, o co jde.

Na palubě Boeingu přistoupí letuška k Arabovi a ptá se: "Budete si přát něco k pití ?" Muž klidně odpoví: "Ne, díky, za chvíli budu řídit..."

Inzerát: "Koupím vilu od poslance za cenu, kterou uvedl v majetkovém přiznání."

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Velikonoční blahopřání: Hody, hody, doprovody
Partnerské weby
Digitální počítačové hry, herní konzole
Doporučené odkazy
Online hra malování vajíček
Tipy na zajímavé weby
Obrázek ošatka s vajíčky
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.