Zkratky
Zkratky, co znamená, zkratková slova, akronymy

Partnerské weby, informace a zábava

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako týmy NHL, politické strany a hnutí, obecné zkratky, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky, měny, internetové domény 1. řádu, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching, fyzikální jednotky, hudební zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, vojenské hodnosti, okresy České republiky, země EU, státy usa apod.

Doporučené odkazy, informace a zábava

Nejlepší online hry zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme nejlepší online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Karetní, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Logické, Hry na vaření a smažení, Klasické, Pro dívky, Velikonoční hry, Sportovní, parkování - parkovačky, Střílečky, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Závodní, Strategie a podobně.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií měny, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, hudební zkratky, zkratky krajů České republiky, politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, země EU, státy usa, internetové domény 1. řádu, firmy a společnosti, obecné zkratky, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, týmy NHL, okresy České republiky apod.

Klíčová slova: Členské země americké federace, kuriozity, Full HD tapety na PC zdarma, Obrázky vlajek států světa, Fond d écran, R, multimédia, Slovník pojmů Co je to?, Open format, Kliparty pro dokumenty, zeměpis, cestování, info

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Běžte na nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

Obrázky vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Obrázky vlajek států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: evropské země a státy, Antarktidy, země Severní Ameriky, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, země střední Asie, státy Blízkého východu, země jižní Asie, státy jižní Ameriky apod.

Síť, informace a zábava

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Naleznete zde Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, Matematické testy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy atd.

Keywords:Americké federální vlajky, Prapory českých měst, internet, linky, Vlajka Tokelau, odkazy, Online hry zdarma, Seznam zkratek a akronymů, Blahopřání k jmeninám podle jmen, texty a obrázky ke stažení, Přehled přípon a koncovek souborů, Vše o Vánocích, Přehled formátů souborů

Členské země americké federace

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Členské země americké federace. Zde naleznete například vlajky států Indiana, Maryland, Kansas, Aljaška, Západní Virginie, Mississippi, Oklahoma, Jižní Karolína, Louisiana, Kentucky, New Hampshire, Jižní Dakota, Utah, Tennessee, Idaho, Missouri, Iowa, Severní Dakota, Nevada, New York, Georgie, Severní Karolína, Delaware, Montana, Havaj, Massachusetts atd.

Full HD wallpapers na PC - tapety na plochu počítače

Oživte si plochu vašeho PC. Full HD wallpapers na PC. doporučujeme pro PC, notebook, phablet, obrazovka počítače, mobilní telefon, monitor, tablet, počítač, ultrabook, mobil, displej a pro operační systémy Windows XP, Microsoft Windows 8, Windows 95, Slackware, Java ME, Red Hat Linux, Chrome OS, Mac, Windows 10 Mobile, Windows Server 2012, macOS. Wallpapers na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: zvířata, armáda, válka, zbraně, Rally, závody aut, ptáci, Formule 1, velkoměsta a noční život, fraktály, širokoúhlé Full HD widescreen, květiny, tenisté a tenistky, flóra, stromy, motorky, vesmír, kosmos, 3D a digitalní abstraktní tapety, nature - příroda, hmyz a pavouci, fantasy, sportovní wallpapery. Dostupné rozměry 1440x960, 1920x1080 Full HD, 854x480, 750x1334, 800x1280, 1536x2560, 1080x1920, 768x1024, 1152x768, 2560x1440, 1080x1800, 1600x900, 1440x2560, 1920x1080, 1440x900, 320x568 atd.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Náš tip, informace a zábava

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako politika, věda, zločin a právo, hanlivé až sprosté přezdívky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politici, vlastnosti, mytologie, školství, přezdívky, křesťanství, záliby, historie, psychologie, rodinné vztahy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, státní správa, poruchy, filozofie, herectví, herci a herečky, profese a zaměstnání, osobnosti, žurnalisté a novináři, národnost atd.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Onlinovky zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme onlinovky zdarma Vybírejte z kategorií Brutální krvavé hry, Bojové hry, Relaxační hry, Animace, Karetní hry, Logické hry, Závody aut, Skákačky a hopsačky, Střílečky, Sportovní hry, Pro dívky, Hry pro děti, Postřehové hry, Strategie, Akční hry, Hry pro dva hráče a tak dále.

Klíčová slova: Databáze osobností Kdo je to?, URL, V, Rose McGowan, Nejlepší hry pro dívky, zadarmo, Nejhranější online testy a kvízy, Omalovánky k vytisknutí, Super online hry zdarma, doporučujeme, F, zdroje informací

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Webové online hry zdarma

Vyzkoušejte webové online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Závodní, Karetní, Strategie, Oddechové, Střílečky, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Bojové online gamesy, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry, Klasické, Logické a podobně.

Informace, informace a zábava

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, jak přehrát, jak vytvořit, jak spustit, čím zobrazit, v čem spustit, jak otevřít, jak převést, čím prohlížet, jak importovat, jak exportovat soubory z následujících kategorií: video soubory, grafiku, komprimace dat, konfigurační soubory, koncovky souborů, internet a web, šablony dokumentů, systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, dokumenty, hudební audio soubory apod.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Klíčová slova: Kliparty zdarma ke stažení, V, Seznam vlajek měst České republiky, Úspory vody, tepla, eletřiny, počítače, Super online kvízy, zábava, Slot machine, Full HD tapety na PC zdarma, Vlajky států a zemí světa, webovky

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Webové online hry zdarma

Vyzkoušejte webové online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Závodní, Karetní, Strategie, Oddechové, Střílečky, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Bojové online gamesy, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry, Klasické, Logické a podobně.

World wide web, internet, informace a zábava

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Klíčová slova: A, výukové pomůcky, pro děti, internetové stránky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Andrés Iniesta, Onlinovky zdarma, zajímavosti, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, školství, tipy, Nejlepší zeměpisné kvízy, Přáníčka k svátku,

Několik fórů na závěr. Vtip Pozor na Kalouska!: Ministr Kalousek popírá, že by byl za odvoláním šéfa severokorejských ozbrojených sil. "Musel jsem jeho číslo vytočit náhodou," řekl médiím.

Můj penis ve skutečnosti už jednou v Guinnessově knize rekordu byl. Bohužel to opravdu nakrklo knihovnici, která mě z knihovny hned vyhodila.

Vstoupí pacient do ordinace a lékař jen zaúpí: „Člověče, vy jste si spletl ordinaci. Nohy se vám podlamují a chodíte, jako byste měl natrženou prdel. Ale tady je oční!” „No právě, pane doktore. Sehnal jsem si místo barmana v gay klubu. Vysoký plat, velký dýška, prostě paráda. Mám jen jeden problém, tik na levém oku. Když se rozčílím, chytne mě tik, začnu okem mrkat a než se otočím, už to do mě některý hošan šije!”

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Velikonoční textová blahopřání
Doporučené odkazy
Tinder
Naše tipy
Football
Zajímavé internetové odkazy
Texty blahopřání
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.