Zkratky
Zkratky, co znamená, zkratková slova, akronymy

Partnerské weby, všeobecné informace zdarma

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Nejhranější hry online

Doporučujeme nejhranější hry online. Naleznete zde Karetní hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Závodní moto hry, Postřehové, Relaxační onlinovky, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: sport, mytologie, národnost, nadpřirozené osoby, zločin a právo, hanlivé až sprosté přezdívky, fikce a fantasy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, věda, historie, podnikání a podnikatelé, státní správa, žurnalisté a novináři, školství, profese a zaměstnání, záliby, herectví, herci a herečky, poruchy, přezdívky, umělci, psychologie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, rodinné vztahy, politici atd.

Informace, všeobecné informace zdarma

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak otevřít, čím zobrazit, v čem upravit, čím prohlížet, jak importovat, kterak editovat, jak vytvořit, jak přehrát, jak převést, jak exportovat soubory z následujících kategorií: obrazy disků, dokumenty, komprimace dat, grafiku, video soubory, spustitelné soubory, konfigurační soubory, systémové soubory, koncovky souborů, písma, fonty, hudební audio soubory, internet a web apod.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Klíčová slova: linky, V, Obrázky na plochu PC, webové stránky, Laetitia Casta, internet, weby, Vlajky států obrázků, Sexy Britney Spears, Full HD pozadí na PC, Hry pro dívky online, R, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Fóry, černý humor, vtípky, vtipné texty, fórky, kameňáky

Zkuste vypnout! Fóry, černý humor, vtípky, vtipné texty, fórky, kameňáky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií Vtipy o cikánech, O Windows, Vtipy o Pepíčkovi, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o policajtech, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipné hádanky, O mužích, O Slovácích, O ženách, Frky ze života, O manželství, O Somálcích, O gayích a homosexuálech, O ekonomech, Vtipy o doktorech, Vtipy o Bohu, O důchodcích, O Němcích, O Chucku Norrisovi apod.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Síť, všeobecné informace zdarma

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Keywords:cestování, počítače, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Skvělé hry online zdarma, Internet pornography videos images webcams, výukové pomůcky, Vlajky států a zemí světa, V, Omalovánky k vytištění, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Seznam zkratek a akronymů, zadarmo

Onlinovky zdarma

Zapařte si onlinovky zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Závody aut, Bojové hry, Strategie, Karetní hry, Pro dívky, Logické hry, Akční hry, Střílečky, Animace, Hry pro děti, Stolní a deskové hry, Adventury, Relaxační hry, Postřehové hry, Brutální krvavé hry, Sportovní hry a tak dále.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: rakouských zemí, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa atd.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Počítačové tapety pro Windows - obrázky na PC ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Počítačové tapety pro Windows. jsou vhodná pro phablet, mobilní telefon, tablet, notebook, PC, obrazovka počítače, smartphone, ultrabook, mobil, počítač, monitor a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Windows 2000, Windows 10, macOS, Windows 95, Windows XP, Java ME, Lubuntu, Android, Linux Mint, Slackware. Obrázky na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: flóra, stromy, sportovní wallpapery, motorky, oceán, moře, pláže, nature - příroda, Formule 1, Rally, závody aut, armáda, válka, zbraně, fraktály, velkoměsta a noční život, květiny, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní a závodní auta, ptáci, vesmír, kosmos, hmyz a pavouci, zvířata, tenisté a tenistky. Zvolte si z rozměrů 375x812, 360x760, 1366x1024, 1600x1200, 1440x2560, 375x667, 1280x854, širokoúhlé 1366x768, 2560x1600, 2160x3840, 1920x1080, 360x720, 1600x2560, 1920x1280, 1600x900, 854x480 atd.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Klíčová slova: Přehled zkratek a akronymů, Super online flash hry, Kliparty pro Office, Arsenal Football sepak bola, zeměpis, Prapory regionů a království, Členské země americké federace, Pozadí na plochu květiny, Přehled formátů souborů, školství, Nejhranější online testy a kvízy, Přehled přípon a koncovek souborů

Nejhranější hry online

Vyzkoušejte nejhranější hry online Vybírejte z kategorií Hry pro dva hráče, Střílečky, Animace, Karetní hry, Brutální krvavé hry, Postřehové hry, Sportovní hry, Logické hry, Strategie, Hry pro děti, Akční hry, Závody aut, Relaxační hry, Adventury, Bojové hry, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Vybrat si můžete desítek kategorií jako bankovnictví, různé, fyzika, psychologie, kultura, cestování, internet, hardware, věda, příroda, latina, matematika, zkratky, český jazyk, literatura, počítače, školství, filozofie, chemie, nemoce, stavebnictví, lékařství a medicína, zločin a právo, nástroje atd.

Náš tip, všeobecné informace zdarma

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Vyzkoušejte online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Vtípky, vtipy, fórky, anekdoty, kameňáky, ftipy

Zkuste vypnout! Vtípky, vtipy, fórky, anekdoty, kameňáky, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: murphyho zákony, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, vtipné citáty, vtipy o metanolu, černý humor, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, vtipné básničky, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech apod.

Klíčová slova: Dopravní značky, Počítačové tapety pro Windows, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Wayne Rooney sepak bola, doporučujeme, Onlinovky zdarma, webovky, Elizabeth Hurley, Životopisy osobností, multimédia, info

Nejhranější hry online

Vyzkoušejte nejhranější hry online Vybírejte z kategorií Hry pro dva hráče, Střílečky, Animace, Karetní hry, Brutální krvavé hry, Postřehové hry, Sportovní hry, Logické hry, Strategie, Hry pro děti, Akční hry, Závody aut, Relaxační hry, Adventury, Bojové hry, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Vybrat si můžete desítek kategorií jako bankovnictví, různé, fyzika, psychologie, kultura, cestování, internet, hardware, věda, příroda, latina, matematika, zkratky, český jazyk, literatura, počítače, školství, filozofie, chemie, nemoce, stavebnictví, lékařství a medicína, zločin a právo, nástroje atd.

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako nástroje a přístroje, ovoce, ptáci, halloween, hmyz, osobnosti a lidé, stavby, květiny, náboženství, smajlíci a emotikony, muži, symboly, mapy, rostliny, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, zelenina, sport, zvířata, Vánoce a Advent, auta, věda, nápoje atd.

Přísloví, moudra, motta, úsloví, výroky, bonmoty, hlášky

Slavné citáty, Přísloví, moudra, motta, úsloví, výroky, bonmoty, hlášky, přehledně rozdělené do kategorií: přísloví o naději, moudra o dětech, citáty o přátelství, citáty o lásce, citáty o štěstí, citáty o lži, citáty o svobodě, citáty o zlu, citáty o odvaze, hlášky o alkoholu, citáty o člověku, citáty o bohu, citáty o neštěstí, citáty o zdraví, citáty o dobru, citáty o bohatství, citáty o životě, citáty o ženách, citáty o smutku, citáty o penězích od různých známých osobností.

Životopisy osobností - online biografie, životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom navštivte Životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, herci a herečky, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Kněz, Starověký Egypt, Prezidenti ČR, Francouz, Čech, Charta 77, Kancléř, Hejtman, Ministr zahraničí, Fotograf, První republika, Vojevůdce, Hokej, Faraon, KSČ, Diplomat, Prezident, Žijící, Ekonom, Malíř, Zpěvačky, Ital, Sci-fi, Scénárista, Textařka, Vražedkyně, Exilový prezident, Podnikatel, Továrník, NHL, Politik, Závodník, Hejtmani, Vrah, Slovenští prezidenti, Komunista apod.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace . Mj. na webu naleznete Velikonoční hry, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Logické, Stolní hry a deskovky, Závodní, Oddechové, parkování - parkovačky, Strategie, Karetní, Sportovní, Střílečky a podobně.

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, krajů České republiky, rakouských zemí, regionů Francie atd.

Klíčová slova: Online adventní magazín, tipy, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, hyperlinky, zábava, Obrázky a vtipné veršované texty ke svátku zdarma ke stažení, pro děti, odkazy, Nejhranější hry online, Webové html5 hry zdarma, kuriozity, volný čas, O Arsenal Football England, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Dědictví: Umírající babička říká své vnučce: "Chci ti zanechat svou farmu. To zahrnuje i vilu, traktor a další vybavení včetně 22 398 750 dolarů." Vnučka, která se již brzo stane bohatou říká: "Babi, jsi tak štědrá, nevěděla jsem, že máme farmu! Kde to je?" Babička z posledního dechu šeptá: "Facebook.."

„Dovedeš bezvadně oklamat obránce a bleskurychle tečovat,” povídá hokejovému útočníkovi po zápase trenér. „Jen to příště, prosím tě, ukaž na druhé straně kluziště!”

Hádají se dva teplouši. Po chvíli se jeden nasere a říká: „Tak víš co? Polib mi prdel!” Druhý se zamračí: „Ne, ne, ne, žádný usmiřování nebude!”

Další odkazy:

HTML5 Browserspiel
Zajímavé internetové odkazy
Christina ricci
Zajímavé webové stránky
Romantické zamilované sms vzkazy
Odkazy na zajímavé weby
Jak spořit a vytvářet úspory?
Doporučené odkazy
SMS přání k jmeninám podle jmen
Tipy na zajímavé weby
Jakarta city

Děkujeme vám za vaši návštěvu.