Zkratky
Zkratky, co znamená, zkratková slova, akronymy

Partnerské weby, volný čas a zábava

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak otevřít, jak importovat, v čem upravit, jak vytvořit, čím zobrazit, jak konvertovat, jak převést, kterak editovat, v čem spustit, jak spustit soubory těchto typů: komprimace dat, písma, fonty, hudební audio soubory, grafiku, dokumenty, internet a web, systémové soubory, spustitelné soubory, koncovky souborů, šablony dokumentů, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Informace, volný čas a zábava

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Klíčová slova: Online vánoční webzine, F, info, volný čas, Vše pro kolo, Pozadí na plochu PC, M, Nejlepší online hry zdarma, Filmy, natáčení, střih, odkaz, Obrázky vlajek měst ČR, internet, školství

Anekdoty, vtipné texty, ftipy, vtípky, frky, fóry

Chcete se pobavit? Anekdoty, vtipné texty, ftipy, vtípky, frky, fóry. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: židovské anekdoty, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, černý humor, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, vtipné básničky, murphyho zákony, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, kameňáky, vtipy o facebooku apod.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zahrajte si online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy atd.

World wide web, internet, volný čas a zábava

Přehled vlajek USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Přehled vlajek USA. Zde naleznete například vlajky států Oregon, Colorado, Maryland, New Jersey, Washington, Havaj, Indiana, Rhode Island, Louisiana, Jižní Karolína, Wyoming, New York, Nebraska, Minnesota, Iowa, Nové Mexiko, Montana, Mississippi, Arkansas, Alabama, Illinois, Oklahoma, Georgie, Texas, Utah, Nevada atd.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako hanlivé až sprosté přezdívky, vlastnosti, umělci, mytologie, fikce a fantasy, zločin a právo, psychologie, věda, rodinné vztahy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, herectví, herci a herečky, sport, profese a zaměstnání, záliby, filozofie, historie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politici, státní správa, nadpřirozené osoby, žurnalisté a novináři, poruchy, školství atd.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Keywords:URL, Superhry a hry online zdarma, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Vánoce symbol klidu, míru a pohody, weby, V, Seznam přípon a koncovek souborů, Blahopřání k jmeninám a k narozeninám, pro děti, Dopravní značky, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Síť, volný čas a zábava

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak exportovat, čím zobrazit, kterak editovat, v čem upravit, jak spustit, v čem spustit, čím prohlížet, jak převést, jak otevřít, jak konvertovat soubory následujících typů: spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, grafiku, šablony dokumentů, video soubory, komprimace dat, systémové soubory, písma, fonty, internet a web, obrazy disků, konfigurační soubory apod.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako nadpřirozené osoby, školství, mytologie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, profese a zaměstnání, vlastnosti, herectví, herci a herečky, fikce a fantasy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, osobnosti, žurnalisté a novináři, hanlivé až sprosté přezdívky, lékařství, státní správa, politici, podnikání a podnikatelé, národnost, věda, křesťanství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, sport, historie, psychologie, politika atd.

Státy a jejich prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státy a jejich prapory. V této jedinečné sbírce naleznete státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, země východní Asie, země Severní Ameriky, země jižní Asie, země střední Asie, země Afriky, ostrůvky Oceánie apod.

Klíčová slova: Nejlepší hry pro dívky, odkazy, Online životopisy, biografie, Country flags, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, linky, Přehled vlajek USA, Adventní vánoční betlém, multimédia, Databáze osobností Kdo je to?, Vlajky států USA, Přehled států světa a jejich vlajek

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Biografie slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, režiséři a scénáristé atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. HIV pozitivní, Novinář, Mim, Závodník, Lord, Voják, Philadelphia Flyers, Vojáci, Politik, Československo, Brno, Slovenští prezidenti, Slovák, Exilový prezident, ČSSD, Antropolog, Básníci, Zpěvačka, Ministr zahraničí, Charta 77, Slováci, Čech, Dallas Stars, Druhá světová válka, Herec, Právník, Česká královna, Avangard Omsk, Atentát, Angličané, Sebevražda, Habsburkové, AIDS, Křesťanství, Miliardáři, Pittsburgh Penguins apod.

Kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako jídlo a nápoje, květiny, nástroje a přístroje, hudba, Vánoce a Advent, mapy, symboly, ovoce, ženy a dívky, ptáci, stavby, Velikonoce, velikonoční kliparty, dopravní prostředky, sport, přístroje, halloween, láska, věda, muži, náboženství, hmyz, rostliny, nápoje atd.

Náš tip, volný čas a zábava

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako politické strany a hnutí, vojenské hodnosti, úřady a ministerstva, firmy a společnosti, obecné zkratky, státy usa, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, geocaching, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky, hudební zkratky, týmy NHL, okresy České republiky apod.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Vybírejte z kategorií online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, Matematické testy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy atd.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Online životopisy, biografie - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Online životopisy, biografie. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, křesťané a svatí atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Slovenští prezidenti, Náboženství, Habsburkové, Kněz, Hejtmani, Komik, KSČ, Esejista, Československo, Maršál, Němci, Novinář, Manýrismus, Sebevražda, KHL, Válka, Vojevůdce, Filozof, Máj, Country, Císař, Voják, Miliardář, Orlík, Američan, Zpěvák, Poslanci, Svatý, Lord, Překladatel, Boston Bruins, Zlatý slavík, Slováci, Olympijský vítěz, Historik, HIV pozitivní apod.

Klíčová slova: webové stránky, H, Tapety na plochu PC, Vánoční obrázky k vybarvení, Online adventní magazín, zajímavosti, internetové stránky, Venkovní vánoční dekorace, Online web Hry zdarma bez registrace, kuriozity, Super online kvízy

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Biografie slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, režiséři a scénáristé atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. HIV pozitivní, Novinář, Mim, Závodník, Lord, Voják, Philadelphia Flyers, Vojáci, Politik, Československo, Brno, Slovenští prezidenti, Slovák, Exilový prezident, ČSSD, Antropolog, Básníci, Zpěvačka, Ministr zahraničí, Charta 77, Slováci, Čech, Dallas Stars, Druhá světová válka, Herec, Právník, Česká královna, Avangard Omsk, Atentát, Angličané, Sebevražda, Habsburkové, AIDS, Křesťanství, Miliardáři, Pittsburgh Penguins apod.

Kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako jídlo a nápoje, květiny, nástroje a přístroje, hudba, Vánoce a Advent, mapy, symboly, ovoce, ženy a dívky, ptáci, stavby, Velikonoce, velikonoční kliparty, dopravní prostředky, sport, přístroje, halloween, láska, věda, muži, náboženství, hmyz, rostliny, nápoje atd.

Internet, síť, volný čas a zábava

Tapety na plochu PC - pozadí na tablet

Dále vám doporučujeme: Tapety na plochu PC. můžete využít v tablet, ultrabook, monitor, mobil, notebook, smartphone, mobilní telefon, displej, počítač, phablet, PC a pro operační systémy SUSE Linux, Microsoft Windows 8, Windows NT, OSX, Windows 98, Apple iOS (iPhone), Mac, Windows Server 2012, Windows 10, BlackBerry OS, Red Hat Linux. Full HD pozadí ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako 3D a Abstraktní, zvířata, rostliny, noční města, vojenské Army tapety a zbraně, příroda, krajina, hudební tapety, wallpapery, psi a štěňátka, sportovní pozadí, jídlo a nápoje, letadla, voda a bubliny, moře, oceány, pláže, květiny, kytky, hry a herní wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, adventní a vánoční tapety, Roztomilá zvířátka, vesmír, planety, galaxie. Zvolte si z rozměrů 750x1334, 1080x1800, 1152x768, 1920x1080 Full HD, 1920x1200, hi res 2560x1920, 1280x1024, 1440x900, 1600x900, 1536x2048, 1600x2560, 800x1280, 1920x1440, 360x640, širokoúhlé 1366x768, 375x812 atd.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa atd.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Klíčová slova: Hry pro kluky, zábava, Seznam souborových přípon, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Nejlepší online hry zdarma, Omalovánky s vánočními motivy, Obrázky a kliparty zdarma, počítače, hyperlinky, A, K, doporučujeme, Rolničky,

Několik fórů na závěr. Vtip Špindíra: Sotva se hokejista vrátí ze zápasu, manželka na něj spustí: „Taková ostuda! To ses před tím zápasem nemohl lépe umýt?!” „O čem to mluvíš?” diví se sportovec. „Jen nedělej andílka - já dobře vím, co se stalo! Ty si myslíš, že jde přehlédnout, že tě rozhodčí předčasně poslal do sprch?!”

Nad alkoholem nelze zvítězit, jen Moraváci remizovali.

Sotva se hokejista vrátí ze zápasu, manželka na něj spustí: „Taková ostuda! To ses před tím zápasem nemohl lépe umýt?!” „O čem to mluvíš?” diví se sportovec. „Jen nedělej andílka - já dobře vím, co se stalo! Ty si myslíš, že jde přehlédnout, že tě rozhodčí předčasně poslal do sprch?!”

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Zimní krajina
Naše tipy
Kam na výlet?
Tipy na zajímavé weby
Vánoční alkoholické a nealkoholické nápoje
Partnerské weby
Svatební blahopřání a texty
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.